Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Přírodní způsoby čištění zubního kamene na psovi zuby

Udržování vašeho psa zuby a dásně zdravé , může být problém , zejména u starších psů, kteří nebyli vyškoleni přijmout s jejich zuby kartáčovaný . Podle veterinární orální Rady pro zdraví ( VOHC ) , " klíč k řízení zdraví ústní dutiny , je prevence a , pokud jsou povrchy zubů jsou často čistit , budou dásně také zůstaly zdravé . " ZatímcoVOHC doporučuje každodenní kartáčování jako zlatý standard , tam je také několik přírodních způsobů, jak odstranit zubní kámen z vašeho psa zuby . Žvýkací

denní žvýkání aktivity vašeho psa může pomoci udržet své zdraví ústní dutiny . Rawhide žvýká jsoudobrý dárek pro psa . Prodám žvýká vyrobené z přírodních surovin , které neobsahují konzervační látky, barviva nebo chemikálie . Jelení parohy jsou další žvýkací léčit , že jsou čisté , bez zápachu a bezpečné pro trávicí trakt , a psi milují kostní dřeň uvnitř parohy . Syrové koleno kosti jsou také dobré hlodat dál a nebude tříska jako vařené kosti dělat . To všechno jsou lahodné pamlsky pro psa, který přispěje ke snížení zubního kamene a udržovat psa ústa zdravá .
Dieta

Snižte množství škrobnatých potravin a léčí váš pes má přístup k . Dejte mu tvrdé granule deník , který je třeba žvýkat dobře , a jsou tvrdé syrové zeleniny , jako je mrkev nebo brokolice ve své stravě .

Přírodní produkty

Většina čištění zubů produkty pro psy obsahují chemikálie ani konzervační látky . Nicméně ,některé jsou zcela přirozené . Granulovaný prášek z mořských řas je k dispozici, je přidán do psího mokré nebo suché potraviny . Bylo prokázáno, že snižuje tvorbu zubního kamene o 68 procent a plaku až o 87 procent . Zubní sprej z přírodních rostlinných extraktů zabíjí bakterie při kontaktu , pomáhá snižovat tvorbu zubního kamene vybudovat , zatímco jiný sprej simuluje enzymy nacházejí ve slinách . Zubní gel jesměs extraktu z grapefruitových jadérek , bylinky a volně žijícím lososem oleje mísí se slinami , zabíjí bakterie a uvolnění zubní kámen na zubech . Podívejte se na produkty, které byla udělena VOHC těsnění pro kvalitu a účinnost .
Byliny

Některé byliny jsou také užitečné pro udržení zdraví ústní dutiny psa . Oregon hroznů , echinacea a měsíčku ve formě tinktury jsou dobré při aplikaci na zuby a dásně s vatovým tampónem . Účinky jsou antiseptické a uklidňující , a byliny podporují hojení . Goldenseal a myrha podporovat růst nových dásní a aloe vera pomáhá zklidnit zánět dásní .

Copyright © www.421948.com