Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak spustit s sibiřských husky

sibiřské husky jsou známé pro jejich roli jako sáňkovat psi . Bred vytáhnout a spustit na dlouhé vzdálenosti , tito psi jsou energičtí a pracovití . Sibiřský husky jepřátelský plemeno, které je pacient s dětmi a miluje pozornost lidí . Pokudhusky nudit , nicméně, to může najít svůj vlastní zábavu , která může zahrnovat zničení svůj majetek nebo lámání ven na dvůr , aby prozkoumala okolí . Huskies potřebují každodenní cvičení . Protože jejich energie a vytrvalosti , mohou výborné běžecké společníky . Věci, které budete potřebovat klipart Vodítko
Harness nebo ohlávku
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Trénujte Sibiřský husky správně chodit na vodítku . Kupte si ohlávku nebo front - spona postroje . Gentle Leader nabízí oba typy postroje . Ty budou omezovat vaši schopnost Husky je vytáhnout na vodítku (úkol , který byl vyšlechtěn pro provedení ) . Vezměte si husky na každodenní procházky . Když se to táhne , zastavte chůzi a čekat, až se vrátí na svou stranu . Odměňte jej léčit a chválit okamžikuvodítko stává opět volná . Pomalu zadržet dárky a vyžadují svého psa čekat po vašem boku po dobu delší, než budete pokračovat opět chodit .
2

Naplánujte si zaběhat na časných ranních nebo pozdních večerních hodinách . Sibiřský husky mají tlusté kabáty , které jsou určeny tak, aby vydržely nejchladnější teploty na Sibiři a na Aljašce . Mohou se přehřát rychle , takže se nemusíte běhat v žáru dne .
3

Začněte s kratšími zaběhat , jít ne více než několika bloků . Váš husky nemusí zdát unavená , ale z bezpečnostních důvodů byste měli podmínkou pro delší zaběhat pomalu stavět na nich . To také vám dává možnost učit své husky není vytáhnout při běhání . Pokud váš pes se snaží vytáhnout na těchto krátkých zaběhat , přestat běhat a čekat, až se vrátí na svou stranu . Odměňte své husky , kdyžvodítko uvolní .
4

nosit vodu s sebou pokaždé, když budete mít svůj sibiřský husky ven běhat . Pokud váš husky začne přehřívat , zastavte se na odpočinek a nabídnout mu vodu . Zabraňte úpal o udržení svého husky v pohodě a hydratovaná .
5

Kupte si boty na tlapky vašeho Husky , pokud máte v plánu provozovat na skalnatém terénu , nebo v mrazu . Ty budou chránit tlapky vašeho husky je z trní a střihů .

Copyright © www.421948.com