Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak jeHeartworm zkouška provádí pro psy

? Heartworm jepotenciálně fatální psí infekci a je třeba vytrvale brání . Provedení roční dirofilariózy test vašeho psa jeklíčovým prvkem v prevenci a léčbě infekce . Test heartworm diagnostikuje přítomnost Dirofilaria immitis , parazitní heartworm v krvi vašeho psa . Existuje několik diagnostické postupy, které mohou být použity k detekci přítomnosti heartworm u psů . ( Viz Zdroje 1, 2 a 3 ; Reference 1 , 2 , 3 a 4 ) Pokyny dovolená 1

Vezměte svého psa k veterináři , pokud se zobrazí heartworm příznaky jako přetrvávající kašel , nesnášenlivost cvičení , ztráta chuť k jídlu nebo namáhavé dýchání . Veterinář bude provádět fyzikální vyšetření a heartworm testy k diagnostice infekce . ( Viz odkazy 1 a 3 )
2

Poraďte se se svým lékařem o provedení screeningového testu , například s Knott testu . Tento test zjišťuje přítomnost dítěte červů nebo microfilaria v krvi vašeho psa . Vzorek krve psa se ​​smíchá s formaldehydem , chemické látky , a točil v mechanické zařízení zvanéodstředivka soustředit veškeré microfilaria přítomné . Směs se pohledu pod mikroskopem pro detekci microfilaria . Přítomnost microfilaria ukazuje, že dospělí heartworms bydlí v plicních tepen psa . ( Viz odkazy 1, 2 a 3 )
3

provést test na zjištění antigenu , který jevelmi citlivý a přesný heartworm infekce diagnostika testu . Psi, kteří testují negativní microfilaria ve screeningových testů mohou pozitivní test na dospělých dirofilárií v testu antigenu . Antigen testy detekci specifických antigenů nebo proteiny produkované dospělé samice dirofiláriemi . Tento test může být proveden in- klinice nebo veterinárních referenční laboratoře . ( Viz odkazy 1 , 2 , 3 a 4 )
4

veterinář získá vzorek krve svého psa k provedení testu antigen . Krev je v kombinaci s chemickými atekutina je umístěn na filtrační papír heartworm testu. Kapalina se šíří přes filtrační papír , který je impregnován specifickými protilátkami heartworm . Změna barvy nebolinie rozvíjí žádané na papíře označuje dirofilárií infekci . ( Viz odkazy 1 ) ​​
5

Proveďte zobrazovacích vyšetření, jako jsou srdce a plic, X - paprsky , ultrazvuk a angiografie , pokud váš pes testy pozitivní při testování antigenu . Srdeční a plicní abnormality rozvíjet na počátku heartworm infikovaných psů . Zobrazovací testy jsousilným ukazatelem dirofilariózy infekce a pomoc při hodnocenízávažnosti infekce a možného průběhu léčby . ( Viz Reference 2 a 3 )

Copyright © www.421948.com