Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Nejlepší rychlý způsob, jak zabít blechy na Domácí

Když se váš mazlíček má blechy , chcete rychle zabít blechy . Blechy mohou přenášet nemoci a někdy nést parazity , jako jsou tasemnice . Existuje mnoho způsobů, jak rychle odstranit blechy na domácí zvířata , ale budete také muset léčit prostředí zvířete . To není k ničemu, jen léčit domácího mazlíčka , protože se rychle stala re- zamořené blechami . Máte-li léčit vašeho domácího mazlíčka s déle trvající bleší odstrašující , blechy mohou začít kousat lidi v domácnosti místo . Věci, které budete potřebovat klipart Bleší hřeben
mísa
mýdlovou vodou
bleší šampon
Flea sprej klipart Ústní bleší léky
Aktuální bleší léky
Zobrazit další instrukce
1

hřeben vašeho domácího mazlíčka srst s bleším hřebenem . To je nejméně toxická rychlá metoda pro zabíjení blechy . Zuby bleší hřeben jsou příliš blízko u sebe na blechy protáhnout , aby se chytí do zubů . Ponořte bleší hřeben do mýdlové vody, aby se zabít blechy . Mýdlo přestávky povrchové napětí vody , takže blechy nemohou plavat . Oni ponoří do vody a utopí .
2

Umyjte si domácího mazlíčka pomocí bleší šampon . Bleší šampony zabít blechy na kontakt pomocí insekticidů , jako jsou pyrethroidy . Koupání kočky může být obtížné , takže pokud je vaše kočka zvyklá koupala , je to nejlepší místo toho použít sprej .
3

Spray vašeho domácího mazlíčka s blechami sprejem . Spreje také obsahovat insekticidy , ale jsou mnohem pohodlnější než šamponování . Opět se ujistěte, a postupujte podle pokynů výrobce .
4

Dejte PET ústní bleší ošetření pomocí produktu obsahujícího nitenpyram . Nitenpyramu zabíjí blechy do čtyř hodin , ale je třeba věnovat každý den .
5

Použít lokální insekticid pro domácí zvířata . Tyto přicházejí ve formě kapaliny, která je obecně aplikován na zadní straně krku zvířete . Jsou absorpci přes kůži zvířete , a zabije blechy do 24 hodin po aplikaci. Oni také trvat až jeden měsíc.

Copyright © www.421948.com