Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Kožní rány , které jsou k Crusty na psy

Kožní onemocnění jsou běžné u psů , a mohou mít celou řadu příčin . Veterináři léčbě další kožní problémy , než jakékoliv jiné onemocnění u psů . Tyto problémy jsou často menší a jsou snadno napravit lokálními mastmi nebo krémy , ale kožní vyrážky může být také příznaky vážnějších problémů. Svrab

Většina křupavé kožní rány jsou způsobeny svrabem . Svrab , také známý jako sarkoptového svrabu , je způsobena malými roztoči , že hrabat do psí kůže . Svrab je velmi nakažlivé a velmi nepříjemné pro psa . Příznaky jsou suché strupy a škrábání , které začíná na uších a lokty , které postupuje dolů nohy . V průběhu doby ,infekce se stává výraznější a infikované oblasti začne zapáchat . Veterináři obvykle léčit tuto infekci s kortizonu na svědění a dip k odstranění roztočů .
Dermatitida

Stejně jako lidé , psi mohou být alergičtí na věci v jejich prostředí, jako blechy , létat kousnutí , potraviny , dokonce i chemikálií a plastů . Veterináři budou nejprve pracovat na odstranění alergenu , který způsobuje rány nebo vyrážky . Jakmile blechy a hmyzu podráždění jsou eliminovány jako potenciální zdroje pro alergickou reakci , můževeterinář navrhnout změnu v jídelníčku na potraviny, které obsahují pouze přírodní složky . Pokud je to také nenídůvod ,veterinář a majitel pak musí zkoumat alergenů v prostředí . Obvykle , odstranění alergenu řeší problém .
Bakteriální nebo kvasinková infekce

Bakteriální infekce kůže a kvasinkových infekcí obvykle mají své kořeny v jiných nemocí . Často ,antibiotická léčba předepsaná pro jiného onemocnění může narušit imunitní systém psa a umožňují povrchu bakterie nebo kvasinky na kůži, růst nekontrolovaně . Obvykle bakteriální nebo kvasinkové infekce způsobit vypadávání vlasů a odvodnění kromě křupavým strupů a hrboly . Další možností je, žekousnutí , škrábnutí nebo napadení blechami povolenoinfekce růst . Pokud sebakteriální nebo kvasinková infekce je příčinou , budeveterinář předepsat antihistaminika , antibiotika nebo aktuální krém .
Ekzém

Crusty , svědivé kožní rány může být způsobeno ekzémy . Ekzém je způsobeno citlivostí na něco v životním prostředí , ale to se může projevit různě v různých dogs.Some psů ztrácejí vlasy a získat mokvání záplaty , jiní si křupavý rány . Ekzém se obvykle léčeni kortikoidy krémy , speciální šampony a antibiotik .

Copyright © www.421948.com