Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Latex Alergie Příznaky u psů

Psi mohou být alergičtí na libovolný počet věcí . Příznaky alergie na latex , jsou podobné jak v psa a člověka . Latexové rukavice jsouzřejmé zdrojem podráždění , ale latex lze nalézt také v jednorázové pleny, hygienické ubrousky, oblečení pásů , dětské hračky , dudlíky , dětské láhve bradavky a lepících obvazů . Váš pes je s největší pravděpodobností narazíte na latex ve oblíbenou hračku nebo žvýkací kosti . Znát příznaky alergií na latex vám pomůže pomoci svého psa . Vyrážka

Nejčastějším příznakem alergie na latex jevyrážka . Vyrážka popes má přímý kontakt s produktem latexu s obsahem . Tato situace může nastat na kůži nebo na sliznicích úst nebo nosu psa , a to zejména v případě, že pes žvýkat , přičichl a neslyšně objekt vyrobený s latexem .

.
extrémní škrábání

alergická vyrážka může být doprovázena extrémní poškrábání . Pokud se neléčí , budeškrábání vede k vypadávání vlasů a zjizvení na kůži psa .
Ztížené dýchání

respirační reakce jeméně častým příznakem latex alergie na psa , ale jemnohem vážnější hrozbu pro zdraví vašeho psa . Tento příznak je zřejmý a těžko přehlédnout . Psí dýchání je těžký azvíře si těžce přičemž každý dech .

Copyright © www.421948.com