Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Co způsobuje kožní problémy u psů ?

Něco tak jednoduchého, jako škrábnutí lze podepsat , žepes potřebuje pomoc . Svědění , podráždění , vředy a vypadávání vlasů je několik běžných příznaků kožních problémů u psů . Pyl a paraziti mohou způsobit podmínky , ale někteří psi mohou nastat problémy , jak náročné jako rakovinné nádory kůže . Online zverimexuPet Center se porouchá pes kožní problémy do šesti typů příčin : prostředí, výživy , parazity , alergie , neurologické a infekce . Životní prostředí a Alergeny

Stejně jako u lidí , alergeny mohou také způsobit problémy pro psy . Pyl a chemikálie , jako ti nalezený v hřebelcovat produktů , mohou způsobit alergické reakce na kůži psa . Faktory životního prostředí , jako je například nadměrné vlhkosti , může také způsobit problémy, jako vlhké ekzémy , také známý jako hot spot . Nejjednodušším řešením , jakmilepet majitel určil jeho pes má alergii , je odstranit psa z prostředí alergenem nebo odstranění alergenu z prostředí psa .
Výživa

Nutriční nedostatky mohou způsobit kožní problémy u psů . Ujistěte se,pes má správnou dietu , aby se zabránilo kožní podmínky by měly být" ne přemýšlet ", podle The Pet Center . Majitelé psů , kteří si kupují suché krmivo se měli ujistit,první ho složka na sáčku je nějaký druh masa . Pet Center varuje, že mnoho z dražších krmiv pro domácí zvířata neposkytují znatelné výhody srsti nebo kůži psa .
Infekce

Folikulitida a impetigo jsou dva typy bakteriálních infekcí , které mohou způsobit puchýře , vředy , strupy a jiné kožní problémy u psů . Impetigo je nejčastější u štěňat , zatímco folliculitis je často spojena s dalšími kožních onemocnění . Někteří psi mají také problémy s kvasinkových infekcí . Majitelé domácích zvířat mohou léčbě kožních infekcí s antibakteriální mastí a aktuální řešení .
Pásový opar

Léze je obklopen prstencem - jako zánět nebo šupinatá pokožka může býtdůsledkem kožního onemocnění . Houba způsobuje kožní onemocnění , což znamená, majitelé jej léčit s anti - houbové produktu . Štěňátka jsou více náchylné na kožní problémy, než starší psy .
Mange

nadměrné škrábání a vypadávání vlasů , nejčastěji na obličeji a nohou , je několik příznaků administrovat . Parazitní roztoči způsobit kožní potíže u psů . Sarkoptového mange , také známý jako svrab , může také ovlivnit kočky , fretky , volně žijících živočichů a lidí , v souladu s Pet vzdělávání. Řešení zahrnují oříznutí vlasy nebo chemické výrobky , stejně jako jednodušší aktuální řešení a jiné masti
Blechy

Majitelé psů mohou odhalit blechy - . Často příliš malý na to vidět - při pohledu na jejich trusu nebo vajec . Hmyz může způsobit problémy , od svědění a podráždění chudokrevnosti způsobené krví sání . Spolu s dáváním svými psy aktuální řešení nebo ústní léky , majitelé psů by měl také důkladně vyčistit jejich pes je obývací prostor , aby se zabránilo dalším problémům .
Klíšťata

Klíšťata jsou další parazit, který může způsobit kožní problémy a stejně jako blechy , anémie . Mohou také vyvolat Lyme nemoc . Opatrně odstranit klíště pinzetou a pak disponují hmyzu .
Nádory

Jeden z nejvíce závažných kožních problémů, hledat, jsou tvrdé hrudky , které by mohly být tumory , podle Pet WebMD . Nádory , které mohou být karcinogenní , je třeba veterinárního lékaře pozornost . Veterináři by mohl být schopen odstranit nádor , v závislosti na jeho velikosti .
Neurologické

V některých případech , psi vyvolat kožní problémy na sebe . Pet Center říká, že když veterináři a majitelé domácích zvířat vyloučit všechny ostatní příčiny kožních problémů , budou akreditovat se na neurologické impuls . Nejběžnějším typem je olizuje , ve kterém psi klín na slupce tolik, že způsobit podráždění . Příčinou nestabilního chování by mohlo vyplývat z řady důvodů , jako je stres , nuda , nebo posedlost s malou bouli nebo opotřebení, které cítí potřebu zdravotní sestra .

Copyright © www.421948.com