Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Dog Tail Zranění a krvácející

Váš pes používá svůj ocas k vyrovnání a komunikovat . Šťastní psi vrtí ocasy zběsile , které by mohly vést ke zranění a silné krvácení v případě, že ocas je zachycen na něco ostrého . Léčení

V raných fázích hojení , pokračoval vrtí a může otevřít ránu , takže to krvácet znovu .
Infekce

Slow - hojení rány u je riziko infekce . Je-lirána na ocase psa změní barvu nebo vzhled , lesklý , odneste jej do svého veterinárního lékaře, který vám předepíše antibiotika .
Bandážování

rána potřebuje ochranu , ale těžké obvazy se vrtěl vypnout nebo žvýkat vašeho psa . Nejlepší Ochranný materiál potrubí opláštění instalatérů asi 2 cm v průměru . Řez délku 6 palců , otevřít podél cut straně pak ji kolem ocasu tak, že se vztahuje k 1 centimetr mimo špičky ocasu . Páska povlak na ocasu s náplast . Podívejte se na špičce ocasu pro zlepšení každých pár dní , výměna obkladů a omítky v případě potřeby . Ujistěte se, že bandáž není příliš těsný , nebo váš pes bude v bolesti a může snížit přívod krve do konce ocasu . Je-li ocas váš pes není uzdravení po několika dnech , musíte si ji do svého veterinárního lékaře k dalšímu zpracování .
Chirurgie

li ocas váš pes je opakovaně traumatizované kůže může se tak zjizvené , poškozené a křehké , že to může nikdy nezahojí . Váš veterinární lékař může mít amputovat část ocasu Vašeho psa , přičemž ji zpět do zdravé tkáně , které pak může léčit . Rána budou chráněny bandáží a léčení by měla být dokončena do 14 dnů .

Copyright © www.421948.com