Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak zastavit šíření Kennel kašel v domácnosti s více psy

?Název " chovatelské stanice kašel " je často zavádějící, protože to znamená, je to jen našel v chovatelských stanic nebo přístřeší situacích . Částečně proto, že z názvu , chovatelské stanice kašel je obvykle myšlenka jako trápení nalezené v útulku psů . Nicméně, každý pes je schopen zachytit psí boudy kašel a mnoho psů jsou náchylné k tomu. Pokud máte více psů ve vaší domácnosti a člověk vyvíjí chovatelské stanice kašel , pak je třeba přijmout bezpečnostní opatření, aby se nemoc šíří do vašich ostatními psy . Pokyny dovolená 1

izolovat infikované psa . Chovatelská stanice kašel se šíří rychle , takže se infikovaný psa pryč od vašich ostatních psů , jakmile příznaky přítomny .
2

Vezměte infikovaného psa k veterináři co nejdříve . Veterinář může určit infekční agens , které je příčinou psí boudy kašel a předepsat potřebné antibiotika . Antibiotika nejsou vždy používá k léčbě kašle chovatelské stanice , ale obvykle jsou, když by mohl být infikován ostatní psi .
3

Mějte svého psa izolované od ostatních psů , až už to není nakažlivé . Postupujte podle doporučení Vašeho veterináře . Je to obvykle asi tři až pět dní.
4

Podejte antibiotika ve správných dávkách v předepsaných dobách a postupujte podle pokynů svého veterináře pečlivě . Chybějící dávky nebo zastavení léky příliš brzy může přispět k šíření chovatelské stanice kašel .

Copyright © www.421948.com