Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak se k léčbě Labrador ušním infekcím

Labradorský retrívr jsou náchylnější k ušním infekcím , vzhledem k jejich velké ušima . Uši zavěšené , zachování zvukovodu vlhký , kde roztoči a kvasinkové infekce mohou vzkvétat . Labradors obvykle milují vodu a bude skákat do bazénu , se zvyšuje šance na ušních infekcí . Jakmile si všimnete příznaky vašeho domácího mazlíčka , které mají zánět středního ucha , léčit ji co nejdříve . To vám pomůže váš mazlíček cítit lépe a bude se zabránilo poškození zvukovodu . Pokyny dovolená 1

Analýza uši vašeho Labradorský retrívr je . Podívejte se na žlutohnědé vypouštění , zápach nebo zarudnutí a podráždění . Pozorujte chování svého psa na příznaky infekce ucha . Například , pokud je labrador retriever se třese hlavou a škrábání v uších , šance, že váš mazlíček má zánět středního ucha .
2

Vezměte si labradora k veterináři . Váš veterinární lékař může zkoumat uši vašeho domácího mazlíčka , a určit typ ošetření . Například , budeveterinář předepsat antibiotika k léčbě bakteriálních a mykotických infekcí .
3

Dopřejte své labrador retriever na infekce ucha . Váš veterinář vám může dát antibiotické kapky , které bude třeba aplikovat dvakrát denně do uší vašeho domácího mazlíčka po dobu až dvou týdnů. Pokud byla příčina alergie , bude váš veterinář předepsat kortikosteroidy . Ty mohou být podávány perorálně , jako lokální léčbu , nebo jako injekce .
4

nadále zkoumat uši vašeho Labrador pro infekci . Poukončení léčby , ujistěte se, že není tam žádný zarudnutí , výtok nebo poškrábání děje . Vyčistěte uši vašeho domácího mazlíčka s čisticím prostředkem a měkkých tkání dvakráttýdně . Nelepte nic jako Q-tip do uší labradorský retrívr je . Pokud zaznamenáte příznaky ušní infekce vrací , vezměte si zvířátko zpět k veterináři .

Copyright © www.421948.com