Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Proč mi fenka smrdí ?

Existuje několik důvodů, proč se váš pes smrdí , a měli byste se pokusit izolovat zdroj zápachu. Jakmile se identifikovat , prozkoumat oblast pečlivě a , pokud je to nutné , poraďte se se svým veterinářem.
Zuby Spojené

U starších psů , nebo ty krmené měkkou stravu , špatná zubní hygiena umožňuje zubnímu kazu a dásní recese , vytváření webů pro putrefying bakterie množit a vytvářet vůni . Váš pes může vyžadovat zubní ošetření a antibiotika .
Uši

Bakteriální nebo kvasinkové infekce ucha mohou vyrábět kýčovité pachy a způsobit svého psa zavrtěla hlavou nebo poškrábání uši . Bude muset mít uši vyčistit a ošetřit ušní kapky nebo perorální léky .
Skin

Rolling u volně žijících zvířat vůně učiní váš pes cítit špatně a je obvykle vyřešit ji koupat . Některá onemocnění kůže , jako je dermatitida může způsobit mastné sekrety na kabát , který pak se nakazit a páchnoucí , vyžadující medikovaného šamponu nebo antibiotika. Infikované kožní rány se mohou cítit hnilobný a vyžadují léčbu nebo operaci.
Moči

Starší nebo kastrovaný feny se mohou vyvinout močové inkontinence a úniku moči na vlasy kolem pochvy , což vytváří štiplavý amoniak -jako aroma . Léky mohou dotáhnout močových svaly a pánevní dno , aby se zabránilo dalšímu úniku .
Vulva

Dámské psi mohou vyvinout dělohy infekci nebo ošetření pyometry , která může způsobit jejich vytečení hnis z jejich vulvy . Hnis může cítit hnilobný a váš pes bude vyžadovat neodkladnou léčbu ze svého veterinárního lékaře .
Anus

Pes má dvě malé žlázy v análního svalu kroužku, který obvykle prázdné pokaždépsa kálí normálně. Průjem nebo zácpa mohou povolit, aby vaky k přeplnění , což vytváří charakteristickou rybí vůni . Tyto vaky musí být vyprázdněn veterinární technik a můžete být upozorněni na změnu vašeho psa stravy .

Některé příčiny průjmu může vytvořit zvlášť nepříjemný zápach a měl by být ošetřen veterinárním lékařem.

Copyright © www.421948.com