Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak nakupovat psa Očkování

Stále více majitelů nyní očkování své psy doma . Někteří to z důvodu úspor zúčastněných , zatímco jiní se snaží zachránit své domácí mazlíčkystres spojený s výletem do veterináře . Ať už je důvod jakýkoliv, nákup vlastních vakcín jejednoduchý proces, který někdo může dokončit v jen pár kroků .
Návod
1

Ujistěte se, že právní předpisy ve vaší oblasti vám umožní očkovat svého vlastního psa . Většina měst vyžadují, abyprofesionální spravuje očkovacích látek proti vzteklině , takžeosvědčení může být prodloužena aúřední záznam stanovena. Další oblasti mohou vyžadovattotéž pro jiné typy vakcín . Máte-li pochybnosti , zeptejte se svého veterinárního lékaře.
2

Zjistěte, které Očkování váš pes opravdu potřebuje . Vyhněte se zbytečným injekce , protože mohou způsobit nežádoucí účinky , a dokonce podporovat určité zdravotní problémy , zejména ve starých nebo oslabených zvířat. Pokud konkrétní nemoc není k dispozici ve vaší oblasti , poraďte se se svým veterinářem , zda váš pes opravdu musí být očkováni proti ní , nebo zda můžete přeskočit tento proces vůbec.
3

Prodám vakcíny online. Nejen, že budou levnější tímto způsobem, ale budete mít také přístup k více možností, včetně různých výrobců , velikostí a pevností .
4

Obchod u spolehlivých prodejců , bez ohledu na to , zda si to on-line , nebo tváří v tvář. Společnosti jako Allivet.com nebo CalvetSupply.com , které byly kolem po dobu nejméně deseti let , nabízíme certifikované vakcíny, které byly důkladně testovány a jsou sledováni z hlediska bezpečnosti a kontroly kvality . Většina z těchto míst prodávat jak na soukromé osoby a kliniky , takže je zaručena jejich úroveň kvality .
5

Prodám jen tolik, kolik budete potřebovat pro nejbližší budoucnost . Dokonce i ty vakcíny, které mohou být uchovávány v chladničce mohou být kontaminovány manipulací a změny teploty . Tím, že odhodí žádné zbytky , je & # x2019 ; . Re zajištění bezpečnosti vašeho psa

Copyright © www.421948.com