Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak zacházet psí záchvatů s masážními

Pes může dojít k záchvatu jako součást epileptického poruchy , diabetes reakce nebo neurologické problémy . Mnoho záchvaty jsou rychlé a mírné , zatímco jiní jsou docela silné a znepokojující. Část mít psa s epilepsií je naučit se zvládat záchvaty a zmírnit psa skrze zkušenost . Mnoho lidí se učí používat psí masáž jako způsob zabavení řízení . Spojené Návod
1

Sledujte svého psa . Většina záchytů mají varovné příznaky určit, kdy se záchvat blíží . Jakmile začnezáchvat , vypněte televizor , světla a nějakou hudbu v místnosti. Tyto vnější stimulanty můžezabavení hůř, nebo se starat o psa. Velká část řízení záchvat je, aby pes klidný a pohodlný jak je to možné .
2

Položte svého psa na podlaze v zatemněné místnosti. Ujistěte se, že nejsou žádné polštáře či deky na dosah , protože by mohly uvíznout v nohou vašeho psa , jak se chopí se.
3

Tahpsa od špičky až k patě spolu jeho tělo . Používejte krouživými pohyby třít kůži psa a přejít na tření přes syčení hlavy , uši a nohy. Nepohybujte ruce k náhlému nebo tvrdého způsobem , bez ohledu na to , jak napjaté svaly psa jsou . Uvědomte si, že tato masáž je uklidnit a uklidnit svého psa a udržovat ho v klidu přes záchvatu. Nemůžete fyzicky uvolnit svaly , protože oni jsou řízeny mozkem .
4

Použijte svůj hlas , zatímco masáž celého těla psa . Udržujte svůj hlas nízko a klid. Váš pes bude mít komfort jak z vašeho dotek a hlasu.
5

Udržujte masáže a pomalý, jemný mluvení , dokud se váš pes pochází ze záchvatu . Webových stránek < br >

Copyright © www.421948.com