Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak na výzkum váš pes nemoci

Právě jste se vrátil z veterináři s novou diagnózou pro vašeho psa. Ať už je váš mazlíček má krátkodobý problém potřebující omezený lékařský zákrok nebo chronický stav vyžadující celoživotní sledování , jste povinni mít dotazy týkající se prognózy a léčby. Naštěstí můžeřada internetových stránek a tištěných materiálů vám pomohou pochopit více o nemoci vašeho psa . Klíčem k nalezení přesné informace vyhledávají weby a knihy napsané a schválené veterináři .
Co budete potřebovat
počítačových
přístup k internetu
Knihovna přístup
Návod
1

Studium vet - psaný webové stránky určené pro chovatele . Několik míst , včetně VetInfo.com a PetEducation.com , vysvětlit řadu psích nemocí a přístupy léčby v základních pojmech . Prohlídky vlastníků orientované stránky může vést k detailům váš veterinář nemusí mít ti o vašeho psa nové diagnózy. Při návštěvě těchto stránek , zadejte diagnózu Vašeho psa - " psí cukrovkou ," například , nebo " parvovirus " - do vyhledávacího řádku a skenování výsledky pro informace, které potřebujete . VetInfo.com nabízí také možnost chatu , která umožňuje klást on-line otázky, veterináře , které jste zapomněli , zeptejte se svého vlastního veterináře .
2

Prohlédněte nemoci vašeho psa na internetových stránkách určených pro veterináře. Stránky jako je MerckVetManual.com a AVMA.org , místo americké veterinární lékařské asociace , poskytovat technické informace o zájmovém nemocí, včetně léků dávkování předepsaných pro konkrétní onemocnění. Pokud potřebujete více informací o tom, jak typicky vašeho domácího mazlíčka choroba je řízeno , stránky psané pro veterináře jsou nejlepší průvodci .
3

Výzkumné klinické studie . Navštivte National Institutes of Health stránkách , PubMed.gov a zadejte nemoci vašeho psa do vyhledávacího řádku . Společné psí nemoci a podmínky - artritida , dermatitida , chovatelské stanice kašel a hypotyreóza , například - byly prozkoumány značně v klinických studiích . Čtení o léčebných klinických studií vám poskytne širší pohled na nemoci vašeho psa a pomáhají formulovat otázky pro veterináře .
4

Podívejte se na pet zdravotní péči knihy z místní knihovny . Různé domácí veterinární péči ao psí zdravotní knížky lemují police většině knihoven. Zeptejte se knihovníka pomoc při hledání sekce pet- péče a vyhledat knih napsaných veterináři , že přezkum různých onemocnění a jejich léčby . S objemem doma budete moci tolik a tak často, podle potřeby během období kniha je o úvěru s kapitolou o nemoci vašeho psa .
5

Poraďte blogy týkající se vašeho psa nemoc , ale to opatrně. Čtení blogy související se zdravím pro domácí zvířata může být obtížné , protože nemusí plně pochopit podrobnosti o diagnóze jiného psa jen na základě informací vlastníka příspěvky online. Nicméně, pro obecný přehled o tom, jak ostatní vlastníci zvládnout diagnózu a léčbu svých psů " , pet- zdraví blogy mohou sloužit užitečnému účelu , tak dlouho, dokud nejste na ně spoléhají na úplnou přesností . Chcete-li najít blog , zadejte slova " pes " a "blog " do vyhledávače spolu s názvem onemocnění nebo nemoci jste zkoumá .
6

Vyhněte se stránky , jejichž hlavním účelem je prodávat výrobky vztahující se k nemoci vašeho psa . Vizuální podněty vám okamžitě zjistit, zda cílem stránky je vám něco prodat ; fotky produktu a informace o cenách se objeví vysoko na stránce. V počátečních fázích výzkum nemoci svého psa , může weby specifické pro produkt není poskytnout všechny potřebné informace , zejména pokud si nejste jisti , jak bude váš mazlíček dlouhodobé léčbě . Nicméně, místa prodej léků , doplňků a holistický přístup může být užitečné , jakmile vy a váš veterinář se usadili na léčebném plánu .

Copyright © www.421948.com