Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Thyrosyn Léky pro psy

Thyrosyn , také volal sodný Levothyroxine , vyrábí Vedco Inc., jeveterinárně předepsané štítné žlázy substituční terapie pro psy s hypotyreózou , podle Drugs.com . Příznaky hypotyreózy patří ztráta vlasů nebo matná srst , nadměrné vylučování , ušní infekce , přibývání na váze , stejně jako sníženou aktivitu a schopnost snášet nízké teploty , v závislosti na Washington State University College of Veterinary Medicine.
Dávkování

Váš veterinární lékař provádět krevní testy na vašeho domácího mazlíčka za účelem zjištění hladiny hormonů štítné žlázy před předepsáním Thyrosyn . Zpočátku bude váš veterinář předepíše dvě dávky 0,1 mg na 10 liber tělesné hmotnosti Vašeho psa , podle Drugs.com . Poté budete se svým domácím mazlíčkem zpět na veterináře každé čtyři týdny , aby mohl sledovat hladiny štítné žlázy Vašeho psa a podle toho upravit dávkování , dokud se určuje správné dlouhodobé dávkování .
Tablety < br >

Veterináři předepisují Thyrosyn ve formě tablet. Tablety se vyrábějí v různých barvách , s uvedením dávkování , v lahvích o 180 nebo 1000 . Žluté tablety 0,1 mg každý ; červená jsou 0,2 mg ; zelená je 0,3 mg ; maroon jsou 0,4 mg ; bílá je 0,5 mg ; fialové jsou 0,6 mg ; oranžová jsou .7 mg ; a modrá jsou 0,8 mg , v závislosti na Drugs.com . I když budete obvykle spravovat Thyrosyn dvakrát za den , váš veterinář může být schopen snížit dávku pouze jednou za den, kdy váš pes srst začne růst znovu , říká, že Washington State University College of Veterinary Medicine webové stránky.Varování a výsledky

Obraťte se na svého veterinárního lékaře pokud váš pes je těhotná , nebo má vysoký krevní tlak nebo onemocnění srdce určit, zda Thyrosyn je nejlepší štítné žlázy léky pro vašeho domácího mazlíčka , v závislosti na Vedco Inc. webové stránky . Počátky kožešiny opětovný růst obvykle trvat čtyři až šest týdnů. Majitelé psů s ušní infekce v důsledku nízké , štítné žlázy stavu by měl léčit uši recept ušní kapky , ušní mytí a antibiotiky ústní zkoušky .

Copyright © www.421948.com