Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Liquid Rybí olej pro psy

Asi víte, že rybí olej je pro vás dobré , protože je to přeplněný prospěšných omega- 3 mastných kyselin, které se předpokládá, že pomoc ve všem, od prevence onemocnění srdce a rakovinu léčení cukrovky a deprese , Rybí olej není jen dobré pro vás , i když . Je to také dobré pro Fido.
Definice

Komerčně dostupné produkty rybí olej pocházejí z různých ryb , včetně makrela , pstruh, halibut, sleď, mořský okoun, tuňák a losos , podle Organic Fakta stránkách , Je to esenciální mastné kyseliny , jako je kyselina dokosahexaenová ( DHA ) a kyseliny eikosapentaenové ( EPA) .
Funkce

Rybí olej byl používán k léčbě široké škály onemocnění u psů , včetně alergie, onemocnění ledvin a artritidě . To je také široce myšlenka zmírnění svědění vyplývající z atopické dermatitidy , poznamenává Dr. Andrew Weil na svých internetových stránkách . Psi se stravou bohatou na ryby nemusí potřebovat doplněk, ale ti, kteří jedí ryby zřídka nebo nikdy nemůže mít prospěch z přidání rybího oleje k jejich stravě . Na
Na
Dostupnost

Mnoho společností , včetně Nordic Naturals Essentials a zvířat , aby rybí olej doplňky pro psy. Nicméně, můžete také použít rybí tuk určen pro lidskou spotřebu. Vzhledem k tomu,ryby , ze které se olej získaný mohou pocházet z různých zdrojů , některé mohou být kontaminovány onemocnění způsobující chemických látek , jako je rtuť a arsenu . Tak, to je nejlepší , aby bylo zajištěno, že bez ohledu na rybí tuk zvolíte byla zdokonalována nebo destilovanou důkladně .
Použití

Rybí olej může být míchán přímo s vaší čokl je jídlo. Bude pravděpodobně ani nevšimnete rozdílu , ale můžete vidět rozdíl ve zvýšení mobility , pokud váš pes je starší , nebolesklá srst , jestli trpí matná srst . Rybí tuk často přichází v kapslích . Chcete-li použít , můžete jednoduše propíchněte kapsli s jehlou , pak stříkat olej na Vašeho psa jídlo.
Dávkování

Nordic Naturals doporučuje používat jednu kapsli 1500 mg rybího tuku pro psi o hmotnosti 20 liber . nebo více , nebo 1/4 lžičky . pokud používáte nonencapsulated olej. Dr. R.M. Clemmons z University of Florida doporučuje, aby všichni psi dostávají o 1000 mg rybího tuku denně.
Úvahy

Rybí olej je olej , což znamená, že přidáním rybího oleje na vašeho psa stravy také přidává kalorií. Tedy, možná budete muset dát vašemu psovi méně zachází nebo přepnutí na potraviny s nižším kalorií , aby se zabránilo zvýšení tělesné hmotnosti . Kromě toho je známo, velmi vysoké dávky rybího oleje , ve vzácných případech , způsobit zánět slinivky břišní .

Copyright © www.421948.com