Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Pes zdraví

DIY Dog Bezbariérový

Pokud je váš milovaný starý Fido potřebuje trochu pomoci dostat kolem, ale nemůžete si dovolit drahé psí invalidní vozík , nevzdávejte se na něj jen zatím ! Můžete si vytvořit svůj vlastní trvalé , spolehlivé a levné psí vozík na doma za dvacet dolarů. Ať už je váš pes je velký , malý, nebo stále roste , můžete použít nastavitelný , odolný PVC potrubí vytvořit užitečné invalidní vozík , který je ten správný střih.
Co budete potřebovat
PVC trubky ( měření bude záviset na velikost vašeho psa , používat podle svého uvážení )
4. PVC lokty
4 PVC T profily
PVC Glue
Ruční pila
Fabric nebo materiál ( jak hodně záleží na velikosti vašeho pes )
4 kolečky
Šicí stroj
paměťové pěny
Box cutter
Návod
1

Zjistěte, jaká délka PVC budete potřebovat změřením výšky , šířka a délka vašeho psa. Mějte na paměti, že váš pes musí být schopen pohodlně dosáhnout na zem s jeho využitelných nohy , aby vytáhnout sám sebou. Také tvoří kola budete připojit k potrubí .
2

Vyjmout čtyři pečlivě naměřené kusy PVC potrubí , v závislosti na výšce vašeho psa. Kromě toho , vytesal dvě naměřené kusy PVC podle šíře vašeho psa .
3

Změřte si látku podle šířky a délky vašeho psa. Budete chtít nechat více času , aby se váš pes může pohodlně odpočívat v materiálu , jako by to byl prak . Složte materiálu na obou stranách PVC .
4

Sew tkaniny , vytvoření otvoru proPVC projít a posuňte přes potrubí . Další spojit všechny části PVC spolu s lepidlem PVC . Použijte lokty jako rám a části T pro části, které jdou napříč , drží na každé straně spolu .
5

Přidat kola na spodní části vozíku.
6

Uveďte vašeho domácího mazlíčka s větší pohodlí a podporu. Kusy, paměťové pěny s box frézy , lepení je kolem vnitřku vozíku.

Copyright © cs.xzhbc.com