Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Pes zdraví

Známky selhání jater u psa

Když játra psa začíná selhávat , je to vážný zdravotní problém . ( Reference 1 )psí játra slouží více účelům : ukládání vitamínů , metabolismus, trávení a detoxikaci organismu; i když to jsou jenněkteré z více než 1000 různých procesů Játra jsou považována provést. ( Reference 1 ) selhání jater může ovlivnit psy jakéhokoliv věku , i když se obvykle vyskytuje u starších psů a nemá predispozice mezi pohlavími. ( Reference 1 )
Zvracení

Zvracení je jeden společný příznak selhání jater. Bohužel , zvracení jevelmi nespecifický příznak a musí být kombinován se všemi dalšími příznaky , nežveterinární lékař bude schopen určit, jaképříčinou je zvracení . ( Referenční 2 , 4 ), webových stránek Průjem

Jako zvracení , průjem může nastat , a to je také považován za nespecifický symptom onemocnění . Průjem se může lišit od psa na psa , pokud jde o barvy a konzistence a může být s nebo bez krve . ( Reference 2 , 4)
Žloutenka

Stejně jako lidé se mohou vyvinout žloutenka , psi mohou vyvinout žloutenka stejně. U psů , žloutenka je viděn jako žluté barvy na kůži nebo na sliznice , jako jsou oči, ústa a nos . ( Reference 2 , 3, 4)
břicha Rozšíření

Vzhledem k ztrátě správné funkce jater , může dojít k nahromadění různé v těle a vede k rozšířené břicha. ( Referenční 2) mohou být také přítomny tekutina v břiše , známý jako ascities , které se mohou přidat do břišní rozšíření . ( Reference 2 , 3)
chování

Jaterní selhání může být stresující pro psa , a to i v případě, že pes neví , proč se cítí špatně . To může mít za následek změny chování , jako jsou deprese nebo agrese , pro postižené psa . ( Reference 2 , 3)
Záchvaty Spojené

U některých psů , záchvaty mohou vyplývat z blížící se selhání jater. Když pes trpí zabavení , bude se zobrazovat mnoho dalších příznaků před, během a po záchvatu. To zahrnuje neklid, slinění a zvracení následuje zhroucení a svalové křeče . Po záchvatu se postižený pes může být dezorientovaný . ( Reference 2 , 3 , 4, 5 )
krvácení

Spontánní krvácení může dojít , zejména vnitřně . Bohužel , není tam žádný skutečný způsob, jak majitel říct, žepes je vnitřně krvácí bez vědomí a péči vyškolených veterinárním lékařem. ( Reference 2 , 4)
Zvýšená žízeň a močení

Vzhledem k tomu, tělo se snaží kompenzovat nedostatky v játrech , může dojít ke zvýšené žízeň a močení . Časté močení je tělo způsob, jak pomoci k uvolnění některé z nahromadění , které se objevuje . ( Odkaz 3)

Copyright © cs.xzhbc.com