Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

O Hartz Flea léky & Záchvaty

Každý majitel pet je obeznámen s blechami a jejich vliv na domácnosti. Ačkoli mnoho léčby nabízejí programy, které mohou být použity v celém domě , včetně koberců a nábytku , mnoho majitelů se obrací na domácí specifické léčby , jako jsou blechy medicíny. Jako každý pesticid , když blecha lék může způsobit vážné nežádoucí účinky. Spojené Bleší Fakta

Blechy jsou malé , hnědé nebo černé paraziti, kteří žijí na psy a kočky , sání jejich krve a rychle reprodukovat . Bleší vajíčka se líhnou během několika dnů , tak dva nebo tři blechy se může rychle proměnit v napadení . Blechy napadají povlečení, koberce a nábytek , stejně jako domácí mazlíčky .
Hartz Flea léky

Flea léčba jeaktuální pesticid používaný na obou psů a koček . Lék je dodáván v předem odměřených dávkách pro kočky a psy , v závislosti na jejich velikosti a hmotnosti . Tento lék se šíří na kůži zvířete zabít blechy a jejich vajíčka , zabraňuje dalšímu napadení . Hartz je předním blechami a klíšťaty léčba společnost.
Aplikace a opakované aplikace

Vlastníci stříkat Hartz bleší lék mezi lopatkami svého psa nebo kočku . Lék distribuuje přes zvíře samotné , a nevyžaduje šíření nebo třením . Flea medicína opotřebovává po 30 dnech , a musí být znovu v té době , nebo po koupeli .
Toxicita a Záchvaty

Podle HartzSyndrome.org produkty Hartz jsou problematické pro obě vedlejší účinky a možná toxicita . Časté nežádoucí účinky zahrnují záchvaty, generála nevolnost a vážné onemocnění . Záchvaty spojené s Hartz jsou obvykle krátkodobé , s ohromující , pěnění a dezorientace . Ve vzácných případech , záchvaty mohou být fatální.
Způsobuje

produkty Hartz obsahují neurotoxiny pesticidů zabít blechy . Tyto neurotoxiny měly nepříznivé účinky na obou koček a psů . Hartz byl povinen přijmout svou blokádu bleší výrobek z trhu v roce 1980, aEnvironmental Protection Agency vydala Storno objednávky ze Hartz bleší lék pro kočky v roce 2005 z důvodu stížností. Produkty Hartz byl také jmenován v EPA veřejných poradních v roce 1999.

Copyright © www.421948.com