Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Vliv Ibuprofen na psy

Pokud Fido pokulhává vám samozřejmě chtějí, aby se z bolesti. I když by se pár ibuprofen ke zmírnění zánětu nebo bolesti v těle , že tento lék může být smrtící pro psy. Před tím, než váš pes žádnou over-the -counter léky , poraďte se veterinář je .
Používá

Ibuprofen je vyrobena z kyseliny propionové a je určen pro krátkodobou úlevu od bolesti u lidí. Nesteroidní pilulky se používá jako protizánětlivý pilulky . Je k dispozici v různých silách - a to jak na předpis a přes pult
jed

Animal jedu Control Center ( APCC ) hlásí toxikózu u psů od ibuprofenu často . . I když několik případů pocházejí od lidí, kteří dávají své psy ibuprofen na bolest , ve většině případů jsou od psů žvýkání čepice na vrcholu lahví a jíst prášky .
Požití

Lidé absorbovat 80 procent ibuprofenu do krevního oběhu a orgánů , zatímco psi absorbovat 60-86 procent pilulky . Pilulka by měla být přijata s potravinami , aby se zabránilo bolesti břicha po absorpci . To je důvod, proč ibuprofen může způsobit ledvinami a žaludeční potíže se psy .
Toxicita

pes spotřebuje ibuprofen Existuje celá řada reakcí , které se mohou vyskytnout . Zvracení a průjem jsou základní reakce . Akutní selhání ledvin , křeče , Comas a smrt jsou také reakcepes může mít z jídla ibuprofen . Tato otrava je známé jako toxicitě a může nastat s pouhými 8 mg ibuprofenu.
Léčba

Některé toxicity mohou být léčeny veterináři . Pes může podávat aktivní uhlí , přičemž je pečlivě sledovat. Pokud by to bylonízká dávkapes jedl , může být léčen antacidy . Každý případ je zacházeno odlišně a na základě symptomů.

Copyright © www.421948.com