Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak ovládat blechy & Klíšťat Štěňata

Blechy a klíšťata trápily lidí i jejich domácí zvířata po celá staletí . Malé, krev sající parazité , blechy a klíšťata mohou zamořit svého psa a způsobit chudokrevnost a další onemocnění , pokud není správně léčen . Štěňátka jsou obzvláště náchylné k blechami a klíšťaty onemocnění vzhledem k jejich relativně slabým imunitním systémem , takže odstranění napadení u mladých psů je velmi důležité. Ovládání blechy a klíšťata na vašich štěňat není obtížné , i když bdělost je nezbytné pro úplné odstranění parazitů .
Co budete potřebovat
blechami a klíšťaty šampon
bleší hřeben
blechami a klíšťaty kontrolní lék < br >
Bleach
Flea a zaškrtněte kontrolní yard spray
Návod Spojené ověřující blechám a klíšťatům
1

Poraďte se se svým veterinárním lékařem před léčbou vaše štěňata pro parazity . Velmi mladá štěňata do 6 týdnů by neměli být léčeni s agresivními chemikáliemi , i když je to bezpečné používat chemické ošetření štěňat po dobu 8 týdnů. Váš veterinář vám poradí, z nejlepších léčby zabít parazity a aby se vaše štěňata zdravá.
2

Koupat se vaše štěňata odstranění všech volných blechám a klíšťatům a všechny vajíčka , které by mohly být v jejich kůži , Můžete použít komerčně dostupné blechami a klíšťaty šampon , pokud vaše štěňata jsou dost starý na to , nebo prostě tekutého mýdla nádobí , pokud jsou příliš mladí . Navlhčete štěňata důkladně , pěnivá jim dostatečné množství mýdla . Nechte mýdlo zůstat na svých kabátech po dobu několika minut , máchání důkladně odstraňte veškeré zbytky mýdla.
3

Hřeben každé z vašich štěňat s jemným ozubením bleší hřeben. Mezery mezi zuby svého bleší hřebene jsou dostatečně malé, aby zbývající vytáhnout blechy a klíšťata ze srsti vašich štěňat . Opláchněte hřeben pod horkou vodou po každém průchodu , aby z přerozdělování parazity přes jejich srsti . Možná se budete muset čistit každého štěněte dvakrát nebo třikrát úplně odstranit všechny parazity , tak podívejte se pozorně , abyste se ujistili , že jste je všechny dostal . Naneste tekutý blechami a klíšťaty léčba podél krku a páteře vašich starších štěňat , aby se zabránilo další napadení .
4

Umyjte postelí vašich štěňat v horké vodě a bělidla odstranit všechny parazity , které vnořené v materiál . Vyplňte pračky s vodou a bělidla a umístěte postelí uvnitř , což je namočit na 20 nebo 30 minut, aby se ujistil, všechny parazity , larvy a vajíčka byly zabity .
5

Sprej obvod váš domov a vaše dvoře s blechami a kontrolní klíště spreje. Sprej zabije všechny živé parazity přítomné v životním prostředí a odradí nové škůdci mořit váš dvorek . Existuje celá řada komerčně dostupných produktů, které jsou toxické pro domácí zvířata , tak si přečtěte etiketu pozorně si sprej, který nepoškodí vaše štěňata.

Copyright © www.421948.com