Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak pomoci psa s alergií na bleší

Blechy nemají léčit všechny psy stejně . Někteří psi jsou alergičtí na bleší sliny , takže jejich reakce na tyto škůdcevážnější problém. Zatímco všichni majitelé psů by měli chránit své miláčky od blechy , psi s alergií na bleší vyžadují zvláštní pozornost. Pokud si všimnete , že váš pes škrábe nepřetržitě , ztratil skvrny srsti, nebo má strupy na kůži ,okamžitá cesta do vašeho veterináře je v pořádku. S pomocí veterináře , můžete pomoci dostat bleší alergie vašeho psa pod kontrolou.
Co budete potřebovat
Flea léky
Flea šampon
Návod
1

je-li váš pes je diagnostikován s bleší alergie , budete mít předpis na léky bleší prevence. To může být lokální nebo orální . Závažnější případy mohou dokonce požadovat, steroidy nebo antihistaminika . Veterinář může holit oblasti , která se infikovala v důsledku poškrábání a aplikovat mast na ně .
2

Pokud máte lokální léky , postupujte podle pokynů aplikace na obalu . Většina léků jít na zadní části hlavy psa mezi lopatkami tak, že pes nemůže olíznout . Perorální léky by měl být , stejně jako režie .
3

Nechte svého psa venku na kratší dobu. I když váš pes je ještě bude muset jít na cvičení a do koupelny , udržet ji svázal ve dvoře celý den dává pouze blechy více času , který chcete připojit sami.
4

Koupat se vaše pes každý týden nebo dva s šamponem navržen tak, aby se zabránilo a zabít blechy . Ujistěte se, že budete dávat pozor na to, cobleší léky říká o koupání , a pokud máte znovu po každé koupeli.
5

Zjistěte, zda máte nějaké bleší kousnutí . Pokud je váš dům nebo trávník je napadeno blechami , chrání váš pes bude mnohem obtížnější . Pokud je to váš případ , budete muset najmout hubitele .
6

Bedlivě sledovat na svého psa , a to i poté, co blechy jsou pryč. Bleší alergie váš pes nemůže být vyléčen , takže si budete muset i nadále , aby ho chránila , a to zejména v teplejších obdobích .

Copyright © www.421948.com