Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Záchvaty a nádorů mozku u psů

záchvat může býtděsivý zážitek jak pro psa a majitele. Záchvaty mohou být způsobeny různými věcí, včetně nádoru na mozku . Jaknádor na mozku a záchvaty mají možnost být kontrolovány, jestliže léčen správně .
Zadržování

zabavení je způsobena poruchou ve funkci mozku způsobuje abnormální elektrické náboje z mozku ke zbytku tělo . Záchvaty jsou také nazývány křeče, iktus nebo fit, a jsou rozděleny do kategorií podle typů záchvatů. Tyto dva typy záchvatůpsa mé zkušenosti jsougeneralizované záchvaty a parciální záchvat .
Zobecnit záchvat je ten, kde pes může ztratit vědomí , blbec údy , spadnou na zem , slintat nadměrně , močit a vyprázdnit .
Částečné záchvaty mají vliv pouze na jednu konkrétní část mozku způsobuje, že pes škubat , otočit hlavu , skus na neviditelné mouchy a vykazují neobvyklé chování .
Způsobuje

k dispozici je mnoho věcí, které mohou způsobit, že pes k záchvatu . Některé z nich patří nádor na mozku , poranění hlavy , psince, hypoglykemii , Lyme nemoc , onemocnění ledvin , otravy a klíšťaty kousnutí , podle canine-epilepsy.com . Veterinář bude muset znát informace o psa a to, co se stalo před, během a po záchvatu účinně zúžit příčinu záchvatu.
Brian Tumor

Vysoká škola veterinárního lékařství uvádí, že rakovina může mít vliv na mozek starších psů ( ve věku nad 5 let) , ale zvláštní plemena jako je Boston teriér a boxer jsou náchylnější ke vzniku rakoviny mozku. Mozkový nádor jehmotnost v mozku , ale obvykle se používá k popisu rakovinné hmotu , která vyvíjí v lebeční dutině ( mozku ) . Je-li podezření na nádor na mozku ,X -ray nebo MRI je třeba ji diagnostikovat .
Nádoru na mozku a záchvaty

Pokudpes má nádor na mozku , příznaky může postupovat postupně , i když v některých případech mohou představovat rychle. Záchvaty jsounejčastějším příznakem nádoru na mozku v důsledku zvýšení tlaku v mozku v důsledku nádoru , podle canine-epilepsy.com , a může být někdy jediným příznakem nádoru . Další příznaky mohou zahrnovat částečné oslepnutí , naklápění hlavy , ochrnutí , slabost a ztráta koordinace .
Léčba

Pes může býtkortikosteroidy kontrolovatotok mozku spolu s anti- záchvatové léky ke kontrole záchvatů . V některých případech může být zapotřebí chirurgické odstranění nádoru . Léčba nádorů mozku závisí na mnoha věcí, včetně velikosti, typu a umístění nádoru . S něčím tak vážné jako nádor na mozku , váš pes by měl být viděn onkolog nebo neurologa získat tu nejlepší léčbu , podle canine-epilepsy.com .

Copyright © www.421948.com