Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Kinetóza prostředky pro psy

Mnoho psů zkušenosti kinetóza při cestování v automobilech , letadlech nebo dokonce lodí. To může být těžké, aby se společně na výlety a dovolené . Mnozí z nás nerad opustit naše chlupaté společníky doma ; Naštěstí existuje mnoho opravné prostředky na zmírnění nevolnost u psů . Spojené Příznaky Spojené

pes zažívá nevolnost může dýchat silně protřepejte a zvracet nebo nadměrně slintat . Možná se zdají být v nepohodlí a může mít průjem.
Příčina

Existuje mnoho možných příčin kinetóze u psů . Kinetóza je často spojen cestovat stres a úzkost. Pohyb vestibulárního aparátu psa v jejich vnitřním uchu , způsobené pohybem cesty , způsobuje také kinetózu . Nedostatek vitaminu B6 může také vést k kinetóze .
Léčiva

aklimatizovat svého psa do auta. Protože většina kinetóza zahrnuje stres, je důležité, váš pes je pohodlný a není namáhána cestování. Za pár dní , dát svého psa do auta a nejdou nikam . Nastavte si pohodlné místečko pro ně s postelí , vody a dárky. Sedět v autě s okny a uklidňující přehrávání hudby . Učinit koncepci vozupozitivní věc. Nenechávejte Vašeho psa bez dozoru v autě během horkého nebo velmi studeného počasí.

Začněte svůj psa off s krátkými výlety do míst, která baví. Rychlý výlet do psího parku, nebo do zverimexu koupit pamlsek může býtdobrý nápad. U psů s těžkou nemoc z pohybu , a to i rychlý výlet po příjezdové cestě a zpět pomohou . Pomalu vybudovat trvání cest . Na začátku , by měly být cesty k pozitivním míst . Vyhněte se výlety na potenciálně stresující místech, například u veterináře , dokud váš pes je pohodlný v autě.

Pohon s otevřenými okny , aby čerstvý vzduch do auta. Nicméně, to není považováno za bezpečné , aby váš pes pověsit hlavu z okna. Při pohledu z okna může způsobit nevolnost u některých psů . Pokud je to váš případ se psem , uvažovat o zřízení krytou bednu v zadní části vozidla pro jeho cestách .

Mějte gingersnaps v autě a nabídnout jim , aby svého psa podle potřeby. Ginger je známo, zmírnit problémy žaludku a minimalizovat účinky nevolnosti z pohybu . Jiné formy zázvoru , jako krystalického zázvor , bude fungovat stejně. Pokud je to možné , krmit zázvor asi půl hodiny před začátkem výlet . Peppermint mohou také pomoci s mořskou nemoc . Uvařte si pes šálek mátového čaje a po vychladnutí , nabízet na vašeho psa.

Doplněk stravy Vašeho psa nebo vodu s Vitamin B6 komplexu vitaminu před cestou . Pro dlouhé cesty , zahájit doplnění den nebo dva před cestou . Surový jater jeideálním zdrojem vitaminu B6 .

Vyvarujte se krmení svého psa na čtyři-pěthodin před výlet . Ujistěte se, že má čas ulevit před začátkem cesty.

Promluvte si se svým veterinářem , pokud jde o psy s těžkou nemoc z pohybu . Mohou doporučit over-the -counter léky, jako je Dramamine nebo Benadryl . Váš veterinární lékař může také rozhodnout předepsatsedativum jako acepromazinem nebo fenobarbitalu . Sedativa by se měli vyvarovat letecké dopravy z důvodu možných nežádoucích účinků , které se mohou vyskytnout , zatímco váš mazlíček je bez dozoru.

Copyright © www.421948.com