Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Přírodní léčba roztočů

U koček a psů , roztoči začíná jako malý problém , ale rychle rostou , když se neléčí . Problém s roztoči na kůži nebo v uších může rozšířit po celé tělo , takže je obtížné léčit v průběhu času . Roztoči se živí krví hostitele zvíře a může způsobit podráždění , nepohodlí, bolesti a alergické reakce. Spojené Příznaky Spojené

Nejčastějším příznakem roztočů na domácího mazlíčka je intenzivní svědění a vnímané nepohodlí . Kočka nebo pes , který je poškrábání či odření uši nepřetržitě , je více než pravděpodobné, zabývající se roztoči v uších . Roztoči mohou mít vliv na celé tělo zvířete v zájmovém chovu , i když, a může se podobat napadením blechami vliv na hlavu , krk , záda a kořen ocasu .
Diagnóza

Nejjednodušší diagnostika roztočů je zkontrolovat uši pro vklady , které se podobají sušených kávová sedlina v šedé, černé nebo hnědé . Zvukovod se také typicky objevují červené, zanícené a podrážděné . Vzhledem k tomu, že existují různé parazity , které mohou způsobit stejné podráždění , měli byste se poradit s veterinárním lékařem , aby si správné diagnózy před vlastním zapojením do jakýchkoliv úprav.
Žlutá Dock

můžete použít žlutý dok ve formě tinktury jako přírodní léčba roztočů. Vytvořte tinkturu kombinací devět kapek žluté dock extrakt kořene s 1 polévková lžíce . vody . Použít tuto tinkturu do uší jednou každý třetí den po dobu šesti týdnů . Šest týdnů doba léčení je nezbytné léčení nejen na roztoče , ale i vajíčka roztočů , lámání životní cyklus roztočů v procesu .
Olej a vitamin E

Vytvoření tinkturu 1/2 oz. olivového oleje nebo mandlový olej a 400 IU vitaminu E a používat kapací lahvičku použít k uším . Aplikovat na uších při tělesné teplotě asi půl dropperful najednou. Masírovat zvukovodů dobře alespoň chvíli každý , nechtepet třást tinkturu z uší . Použití ušní tampony nebo vatových tamponů a jemně vyčistit všechny zbývající ropy , roztoče a materiálu z uší. Opakujte tento postup po třech dnech nebo podle potřeby.
Zavolejte veterináře

V mnoha případech , domácí opravné prostředky a přírodní prostředky pro roztoče jsou více než schopné řešení problému . Existují situace , kdy je třeba získat pomoc od veterinárního lékaře , protože v době, kdy problém roztoč způsobuje příznaky , existují pravděpodobně tisíce hmyzu na těle kočky nebo psa. Pokud váš mazlíček nebude reagovat na přírodní léčbu nápravě během týdne , ukazuje snížení svědění a podráždění , domluvte si schůzku s rodinou veterinárním lékařem.

Copyright © www.421948.com