Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Bleší a Heartworm Léky

Domácí zvířata jsou citlivé na bleší a heartworm kdykoliv jsou mimo , ale především v teplejším počasí . Blechy se daří při teplotách mezi 65 a 80 F , podle Vet Info a heartworms jsou běžně přenášeny komáry, kteří také dávají přednost teplé , vlhké podmínky . Existuje několik léků , aby se zabránilo bleší a dirofilárií napadení a pokud heartworm nebylo bráněno , léky jsou k dispozici zacházet stejně.
Význam Flea a dirofilariózy léky

Prevence blechy a heartworms je důležité pro domácího mazlíčka zdraví. Blechy mohou způsobit příznaky v rozsahu od mírné podráždění kůže a svědění , k anémii a smrti od ztráty krve . Štěňata a koťata jsou obzvláště zranitelní , protože jejich imunitní systém je slabší než u dospělých , a mají méně krve ztratit. Blechy mohou přenášet více závažných infekcí , také jako tasemnice , za Vet Info.

Heartworms opravdu jsou červi , kteří žijí v centru města a hlavní dopravní tahy , které ji obklopují . Starší heartworms opatření asi 5 cm dlouhý , takže škodazávažné napadení můžete udělat, je významný. Zatímco rané příznaky dirofilariózy napadení není zřejmé , závažné případy vést ke smrti .
Léky Formuláře

Bleší ochranné prostředky a léčby přicházejí v různých formách a jsou spreje , ubrousky , prášky , šampony , pěny, dipy , spot-on lokální léčby a měsíční prášky. Jedna dávka spot-on léčby nebo orálních tablet obvykle poslední měsíc zabíjet vajíčka , larvy a /nebo dospělé , v závislosti na léky . Některé spot-on léčby je možné zakoupit přes -the-counter u drog a diskontních prodejen , zatímco jiní jsou k dispozici pouze prostřednictvím veterináře.

Heartworm léky se vyskytují v různých formách , v závislosti na tom, zda je přípravekpreventivní nebo léčbu . Ty přicházejí v orálních tablet , chewables nebo záběry , a jsou zpravidla k dispozici prostřednictvím veterináře.
Výběr Bleší Léky Spojené

Web Vet Info doporučuje dostat bleší lék, který je vodotěsný a vzít v úvahu ten, který chrání proti klíšťatům a komárům stejně. Klíšťata mohou nést Lyme nemoc , zatímco komáři mohou nést heartworms . Rovněž doporučujeme zkontrolovat označení produktů, které nejen dodržovat všechny pokyny výslovně , ale vidět přesně to, colék zabije nebo zabrání ; Některé bleší léky zabít pouze dospělé , zatímco jiní jen zabít mladistvé . Zabít nebo prevenci blech ve všech fázích životního cyklu je nejlepší volbou pro zdravou , bleší bez domácího mazlíčka. Vet Info varuje před spojením nějaké bleší léky nebo pesticidů , než mluvit s veterinářem ; a nikdy kombinovat nebo přepnutí bleší léky pro psy a kočky . Tam může být těžké , dokonce i smrtelné reakce .
Výběr Heartworm Léky Spojené

veterinář by měl vyhodnotit zvíře pro svou heartworm infekce úrovni před podáním nějaké léky . Vzhledem k tomu, infekce Heartworm je obtížné odhalit bez krevních testů v raných fázích a protože léky se liší v závislosti na výsledcích těchto zkoušek , toto hodnocení je prvním krokem k účinné prevenci a léčbě heartworm .

Pokud se testy vašeho domácího mazlíčka neodhalily žádné heartworms ,léčba budepreventivní , jako je měsíční pilulku. Některé z nich se bude také zabránit tenkohlavcům a měchovci . Pokud váš mazlíček pozitivních testů pro heartworms , bude jeho léčba závisí na věku , úrovni zamoření a rizik spojených s jinými zdravotními podmínkami.
Možné nežádoucí účinky Spojené

Některá zvířata mají závažné reakce na bleší nebo heartworm léky . Zdravá zvířata jsou uvedeny záběry pomalu zabít červy ve snaze zabránit oběhový šok , který by mohl nastat, pokud příliš mnoho z nich umírá najednou. Majitelé také musí věnovat zvláštní péči zvířete po heartworm léčby , omezení činnosti a hledají známky , jako je krvácení z nosu a kašle . Pokud je hladina napadení je příliš těžká , může vlastník rozhodnout , že nebude považovat zvíře a prostě dělat to v komfortní, jak je to možné.

Mnozí majitelé hlásili závažné nežádoucí účinky po použití určitých over- the-counter bleší léky, včetně zabavení a smrti. V roce 2001 ,třídní akce Žaloba byla podána proti Hartz Mountain Corporation , výrobce populárních over-the -counter bleší léky , vzhledem k závažným reakcím .

Copyright © www.421948.com