Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Prevence Canine selhání ledvin

psi jsou náchylné k řadě různých onemocněním ledvin , jako je akutní selhání ledvin a chronického selhání ledvin . Některé nemoci dostat se postupně hůře pokud jde o čas , a některé objevit náhle . Ať tak či onak , tento stav brání psů z uvolnění toxické odpady z těla , a proto může v konečném důsledku být fatální. Téměř tucet různých příčin existují , a každý z nich má své vlastní taktiku prevence.
Všimne Příznaky
Někteří psi s poruchou ledvin jsou letargické .

Pokud víte, že tyto příznaky se podívat na , budete mít možnost Chcete-li získat psovi pomoci, kterou potřebuje okamžitě a zabránit problému stává plnohodnotné nebo pokračuje . Vzít psa k veterináři ihned , pokud si všimnete , že váš mazlíček je vyrábí jen malou nebo žádnou moč , není pitná , jednající letargický , zvracení nebo průjmem .
Častou příčinou
Čerstvá voda pomáhá psy s onemocněním ledvin .

nejčastější příčinou selhání ledvin u psů je, že ledviny jednoduše opotřebují se stářím . Žádné zvláštní způsob, jak skutečně zabránit tento problém existuje; Nicméně , veterináři může léčit problém se speciálními dietami , léky vysoký krevní tlak , chudokrevnost léků a doplňků draslíku Mezi další možnosti . Můžete pomoci vašeho domácího mazlíčka tím často brát to na procházky a neustále poskytuje svěží a čistou vodu .
Požití

I když není tak běžné , jiné formy selhání ledvin jsou předcházet také. Psi, kteří chodí venku , a to zejména bez dozoru , jsou v ohrožení být vystavena, a spolknout nemrznoucí směsi , který způsobuje selhání ledvin a někdy i smrt. Dohlížet na svého psa , a sledovat, co to je jíst , aby se zabránilo těmto problémům . Psi mohou také náhodně konzumovat jiné toxické látky stejně. Některé protizánětlivé léky a antibiotika mohou způsobit selhání ledvin , takže byste se měli poradit se svým veterinářem potenciální rizika léků .
Prevence Paraziti

žáby , ryby a žížaly přenášet parazity psům , což může v konečném důsledku způsobit krev v moči , potíže s močením , nebo malé množství moči , problémy spojené se selháním ledvin . Aby se zabránilo takové vysílání , měli byste si být vědomi toho, co ostatní zvířata váš mazlíček dostane do kontaktu s . Kromě toho by se neměly nechat svého psa jíst výkaly , protože to může velmi dobře zkrátit parazity od ostatních psů tímto způsobem. Kontrola a prevence zablešení , Heartworm preventivní a časté kontroly parazitů od veterináře jsou účinné stejně.
Dehydratace
Voda je zásadní pro prevenci selhání ledvin .

Dalším důvodem, proč psi zažít selhání ledvin je tomu tak proto , že jsou dehydrataci . Jednoduchým řešením by bylo jen dát jim vodu neustále po celý den . Nicméně, v případě, že zvíře je již nemocný s jiným problémem , nemusí být schopen , nebo chtějí tolik , jak by měl pít . V takovém případě budete muset zavolat veterináře , aby psa s vodou přes intravenózních tekutin .

Copyright © www.421948.com