Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Obrovských buněk Nádory

Psi hrají důležitou roli v rodinách , a sluchu psa mánádor může být obtížný čas . Některé nádory nemusí být život ohrožující jako ostatní , obří nádory buněk např . Obří nádory jsou vzácné u psů , ale když k nim dojde , většina z nich je neškodná .
Velkobuněčná Nádory Spojené

Krkonoše nádory , také odkazoval se na jako maligní fibrózní histiocytomas , obsahují nadměrné množství bílých krvinek anádor obvykle tvoří v měkké tkáni těsně pod kůži nebo v hlubokých pojivových tkání . Nádory v hlubokém pojivové tkáně se mohou rozšířit do okolních svalů a kostí .
Příznaky

Pokud máte pocit, bulku pod tvou psy kůži , může to býtznámkou toho, že obří tumor mohou být přítomny . Mezi další příznaky patří rychlý úbytek hmotnosti a ztráta chuti k jídlu . Některé příznaky se mohou objevit , které se vztahují k nádoru v konkrétním místě , například potíže s chůzí , kdyžnádor na noze .
Diagnóza

Pouzeveterinární lékař může určit, zdapes má obří nádor . Veterinář bude na vědomí, příznaky , běží krevní testy , a může provést rentgeny . Je-lihmotnost je přítomen , bude veterinární lékař provést biopsii hmoty a pak zkoumat tkáně.
Léčba

nádory obří buňky jsou často řeší tím, že odstraní nádor chirurgicky , když některé nádory mohou vyžadovat léčbu chemoterapií před nebo po odstranění . V případech, kdy senádor nachází na přední nebo zadní nohy a inhibuje psa v pohodlí a kvality života ,veterinář může doporučit odstranění končetiny .
Následná péče

Pokud je váš pes potřebuje chemoterapii , může být mnoho vedlejší účinky léčby. On může mít silnou nevolnost a zvracení , průjem snad stejně. Váš veterinární lékař může předepsat léky , které vám pomohou s těmito příznaky. Chirurgické odstranění nádoru může způsobit bolest v místě řezu , a váš veterinář může předepsat léky proti bolesti .
Prognóza

Pokud je obří nádor chirurgicky odstraněn , pokud jsou všechnynádor buňky jsou odstraněny z okraje nádoru ,výhled je pozitivní. Nicméně, jakmilepes má obří nádor , je častoopakování.

Copyright © www.421948.com