Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Knírači Kožní problémy

Kožní problémy ve vašem knírač můžete ho nešťastný a vliv na jeho zdraví. Často první důkaz o kožní problém, bude si všiml , když uvidíte, že váš pes poškrábání, kopání nebo kousání na kůži . Je důležité , aby okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc určit příčinu a pracovat na plánu léčby obnovit kůži Vašeho psa zdravého stavu. Spojené Typy

knírač je náchylný k mnoha kožních onemocnění . Kontaktní dermatitida jeonemocnění, které se projevuje jako podráždění nebo horké skvrny na kůži. Alergie ukázat na kůži psa v podobě svědění vyrážky . Plísňové infekce se mohou objevit jako plešatost , kožními lézemi a ulcerací . Blechy jsoučastým problémem a způsobit vyrážky a svědění. Hormonální nerovnováha se obvykle zobrazují jako lysiny na obou stranách těla psa. Parazitární kožní infekce , jako jsou prašivina , způsobují zároveň sporné holá místa , svědivé vyrážky, krusty a uzliny .
Způsobuje

Kontaktní dermatitida je způsobena řadou externích pachatelů , včetně chyb kousnutí , čistící prostředky , čistící prostředky a vůně a barviva v šamponech . Alergie u psů je obvykle přičítán potravin citlivost a inhalačních dráždivých . Mnoho psů , včetně kníračů , jsou alergičtí na obilí , kukuřice, barviv a konzervačních látek v potravě . Stejně jako lidé, psi mají alergii na mnoho faktorů životního prostředí , včetně pylu , traviny , plísní a prachu. Bakteriální infekce se obvykle objevují jako sekundární infekce v důsledku potlačeným imunitním systémem. Pes s plísňovou infekcí nebo ohrožení kůže způsobené na bleší kousnutí je ideálním kandidátem pro bakterie vstoupit a způsobit infekci.
Zábrany

Léčba kožních problémů v knírači jsou závislé na příčině . Kontaktní dermatitida lze napravit přepnutím do unscented a barvivo -free, šamponů a čisticích prostředků . Chyba kousnutí je méně pravděpodobné, že v případě, že pes je veden uvnitř většinu času . Komáři jsou zejména oportunní za soumraku. HEPA filtry mohou být použity k filtrování prachu a pylu z vašeho vnitřního vzduchu . Odvlhčovače snížení vlhkosti ve vzduchu , který může přispět k plísní . Blechy mohou být odstraněny z vašeho knírače tím ho na léčbu bleší a programu prevence . Váš veterinář může doporučit nějakou dobrou . Psi v teplém podnebí, budete potřebovat program prevence celoroční . Umístěním knírače na kvalitní stravě může pomoci zabránit vzniku potravinových alergií . Podívejte se na krmiva pro psy , který uvádí maso jako hlavní složky. Vyloučit všechny potraviny, které obsahují kukuřici , obilí , barviva a konzervační látky v rámci svých nejlepších ingrediencí. V ideálním případě je nejlepší zvolit jídlo, které obsahuje žádný z těchto pachatelů.
Spojené ošetření a léčby

Léky jsou k dispozici uklidnit a léčit podmínky kůže u kníračů . Steroidní krémy, předepsané veterinárním lékařem , pomůže léčit zánět a svědění . Antihistaminika , k dispozici na přepážce , se redukují otok a svědění . Omega- 3 a Omega- 6 mastné kyseliny přidány do vašeho knírače stravě může také pomoci snížit zánět. Rybí oleje jsou dobrým zdrojem těchto mastných kyselin . Alergie záběry, ve správě Vašeho veterinárního lékaře , jsou častoúčinná léčba . Studené koupele, pomocí antibakteriální , antimykotické a koloidní ovesné vločky šampony , jsou užitečné v uklidňující a hojení podrážděné pokožky . Psi, kteří trpí hormonální nerovnováhou mohou těžit z hormonálních injekcí a krémy. Na

komplikace

Padání vlasů , co se děje v důsledku kožních onemocnění se může stát trvalým . Někteří psi budou rozvíjet zvyk poškrábání ; neustále dráždí pokožku popůvodní problém je vyléčen. Sekundární bakteriální infekce může dojít , jsou-li kožní problémy mohou pokračovat nekontrolovaně . Bakteriální infekce jsouzávažnou komplikací . Poté, co v krevním oběhu psa , mohou vést k dalším onemocnění a dokonce i smrt .

Copyright © www.421948.com