Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jaké jsou vedlejší účinky zavedení mikročipu psa ?

mikročipu psa se ​​často doporučuje jako způsob, jak zabránit psa od stávat se trvale ztraceny , nebo způsob, jak identifikovat psa , pokud je odcizen . Mikročip je malý rádiový odpovídač , který může být implantován veterinární lékař , nebo osoba vyškolená , aby tak učinily , jako je řídící důstojník zvířat nebo humánního přístřeší pracovníka. Typicky je vložen v kůži mezi lopatkami . Existuje několik běžných menší vedlejší účinky , aněkolik vážně , i když neoficiální , vedlejších účinků .
Bolesti

Tento proces mikročipu je podobný očkování , i když jehla je větší. To může způsobit bolest nebo nepohodlí v oblasti vpichu.
Otok

Některé otok může také nastat , ale měla rozptýlit v den nebo dva.


infekce

I když nepravděpodobné ,možné vedlejší účinky zavedení mikročipu psa je infekce v místě implantace.
ztráta krve

Došlo k zpráva o psa krvácení k smrti v Los Angeles, kde mikročipů, povinné ( viz zdroje ) .
Rakovina

k dispozici jsou také vzácné neoficiální zprávy psů vzniku rakoviny na mikročipu místo. Podle veterinární Tracy Dewhirst , psaní pro webové stránky Fox News , klinické studie ukazují malé procento myší rozvojových zhoubných nádorů v jejich mikročipu místě , ale konstatuje, že myši jsou mnohem menší v relativní velikosti mikročipu ( viz zdroje ) .

rizika versus znepokojen velmi nepravděpodobné potenciálu nádoru rozvíjející se na mikročipu místě je třeba zvážit riziko , že proti jejich psa stávat se ztracený Výhody Spojené

Lidé . Dewhirst poznamenal, že zatímco někteří lidé žádají mají mikročipy odstraněny z jejich psů , tento postup vyžaduje anestezii a hluboké chirurgické odstranění .

Copyright © www.421948.com