Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Proč to trvalo tak dlouho na štěně oči otevřít ?

Jak štěňátka rostou od narození , že budou pomalu zralý . Štěňátka přibývají na váze , jejich oči se otevře , jejich uši se otevře a začne chodit . Na rozdíl od lidí , štěňata se rodí téměř slepý ; tedy jejich oči zůstane uzavřena po dobu , jak rostou silnější a zdravější .
očí Tvorba
Psí oči

Štěňata se rodí s oběma zavřenýma očima , protože jsou téměř úplně slepý . Štěňátka budou mít zavřené oči po dobu , protože i nadále vytvářet různé struktury oka , jako třetí víčka a oční duhovky .

oči jsou citlivé na toto období a musí zůstat uzavřena , aby nedošlo k trvalému poškození struktury očí. Jakmile oči jsou otevřené , jsou stále poměrně citlivé a budou i nadále tvořit v průběhu několika příštích týdnů , což umožňuje , aby bylo zvíře vidět stále více , jak plyne čas .
Časový rámec
Eye tvorba časového rámce

Obvykle oči štěňat se začínají otevírat mezi 13 a 20 dní. Tato doba se může měnit v závislosti na plemeni , ale toto je standardní doba pro většinu špičáky . Oči se obvykle otevře malé množství na první a pak postupně otevřít více dooka plně otevřen. Oči by měly být plně otevřeny čtyři týdny po porodu.
Péče
Pes na vodítku

oči otevřou přirozeně a nevyžadují mnoho péče a údržby . Jakmile jsou oči otevřené , můžete začít zavedením různé typy objektů do anima , jako je jídlo jídlo a pejska dveře. To je obzvláště dobře představit předměty , které budete potřebovat , aby správně socializovat zvíře jako na vodítku . Pokud zobrazíte vodítko na zvíře brzy a nech ho poznat předmět , bude s větší pravděpodobností akceptovat využití objektu později , když je starší.

Upozornění < br > Psí drápy

Podívejte se štěně oči pro všechny druhy zbarvené vypouštění --- to může být příznakem infekce . Pokud zjistíte, k tomu dojde , okamžitě kontaktujte veterináře a naplánovat schůzku pro štěně. Infekce může někdy stát, u novorozených štěňat z různých důvodů , a oni by měli být sledováni pro takové situace. Také pod nehty štěně tak, že si nechtěně poškrábat oči a způsobit poškození tkáně .
Varování

Nenechte nějakého důvodu síly otevřít oči zvířat . Správné množství času pro tvorbu očí je naprosto nezbytné pro oči rozvíjet a stát se zdravý . Otevření oči před pravou chvíli mohly nenapravitelně ublížit, a to obvykle vede k oslepnutí.

Copyright © www.421948.com