Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak jeParvo Virus procházejícím ?

Psí parvovirus nebo parvo , je virus, který napadá střevní trakt psů , což vede k těžkým průjmem a zvracením . Ve vzácných případech , to může také napadnout srdce infikovaného zvířete.
Způsoby přenosu

Tento virus se obvykle předávány z infikovaných zvířat, psů , které nebyly očkovány . To je nalezené ve výkalech a zvratcích infikovaných zvířat.
Objekty přenosu

Parvo je běžně prochází kontaminované ložní prádlo , nádobí, chovatelské podlahy , hraček a jiného předmětu není správně vyčistit. Všechno, co v oblasti, která byla osídlena od nakaženého zvířete by měla být odbarvené nebo zničena , aby se zabránilo přenosu .
Inkubační doba pro přenos

doba inkubace pro parvo virus značně liší ; virus byl znát, aby mohl přežít v útulku déle než pět měsíců, pokud jsou správné podmínky . Inkubační doba u zvířat před expozicí vykazujících příznaky se obvykle pohybuje mezi sedmi a 14 dnech.
Riziko přenosu

I když parvo může ovlivnit psy jakéhokoliv věku , podle PetEducation.com , ve většině případů parvo vyskytují u psů mladších 6 měsíců , s nejzávažnější případy vyskytující se u psů mladších 12 týdnů.
Plemeno Citlivost na Transmission

rottweilerů , dobrmanů a labradorský retriever ukázaly náchylnější k přenosu Parvo než u jiných plemen .

Copyright © www.421948.com