Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Pomeranian Příznaky Hypoglykémie

hypoglykémie je způsobena tím, nízké hladiny glukózy v krvi . Jedná se o běžný zdravotní problém v Pomeranians a dalších hraček plemen. Je důležité , aby se pomeranian vykazují známky hypoglykemie na veterináře co nejdříve . Chcete-li zabránit příznaky eskalaci , před příchodemveterináře se můžete pokusit , aby glukózu psa na bezpečnou úroveň . Dejte svému psovi něco sladkého , jako je cukr, sirup nebo džem. Pokud jsou schopni jíst , třítsladké svých dásní nebo jazyka . Hypoglykémie může způsobit , aby se cítili chlad , takže svazek je a udržujte je v teple .
Letargický

pomeranian s hypoglykémie se může objevit letargický a slabý. Pes může postrádat svou normální hladinu energie a je apatický . Jeho dech se může objevit pomalý a že se může objevit ospalost v neobvyklých časech dne .
Dezorientovaný

Nízká hladina glukózy v krvi může způsobit váš pes objevil viditelně zmatený nebo dezorientovaný . Ten se může zdát zmatený a reagovat na věci, které normální nálezy zajímavé.
Neklidem

Hypoglykémie může mít za následek vaše pomeranian být neklidný a nervózní . Ona může být schopen se usadit , objeví snadno naštvaný a může přecházet po místnosti.
Nervozita

známkou nízké hladiny glukózy v krvi , může být nervozita . Vaše obvykle sebevědomý pes se může objevit strach a rozrušení .
Na
třesoucí se nebo záchvaty

Fyzické příznaky hypoglykémie mohou zahrnovat třes nebo křeče . Pes s nízkou úrovní hladiny glukózy v krvi může také dojít ke ztrátě svalové koordinace a může rozložit při pokusu projít .
Head Tilting

Pokud je váš pes držel hlavu v nepřirozeném úhel může být příznakem hypoglykémie. Ten se může jevit jako naklápěcí hlavu .
Závažné příznaky

V závažných případech , hypoglykémie může způsobit poškození mozku , koma nebo smrt. Psi vykazující mírné příznaky hypoglykemie se může rychle zhoršovat , pokud se neléčí rychle. Závažnost příznaků hypoglykémie se liší v závislosti na úrovni glukózy psa a rychlost, s jakou klesáhladina .

Copyright © www.421948.com