Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Psí Epilepsie & Příznaky ataxie

Epilepsie jestav, při kterémpacient trpí reoccurring záchvaty . Bohužel , psi také trpí epilepsií. Tyto záchvaty mohou trvat jen několik okamžiků do několika hodin . Psí epilepsie neníléčitelná nemoc a léčba je zaměřena na snížení závažnosti , délky a četnosti záchvatů . Některé léky & # x2015 ; specificky anti- zabavení léky & # x2015 ; může způsobit ataxie, což jezcela nový nepřeberné množství příznaků kromě epilepsie
parciálních záchvatů

Záchvaty jakéhokoli typu jsou hlavním příznakem . psí epilepsie . V částečném záchvatu , pouze jedna strana nebo část těla je ovlivněna . Pro většinu psů , parciální záchvaty jsou obvykle v důsledku mozkové léze.
Záchvaty grand mal

grand mal záchvat je typ generalizované záchvatu , který se vyskytuje v psí epilepsie a ovlivňuje celá psí tělo . Psi, kteří zažívají grand mal záchvat spadne na jejich straně, a trpí křečemi . Tyto křeče se mohou dát psovi vzhled pádlování nebo plavání. Během grand mal záchvat , pes může trpět hyper slinění a ztráta kontroly nad pohyby střev & # x2015 ; často vede k defekaci a močení během záchvatu Na
Na
Petit mal záchvaty < . br >

Petit mal záchvaty jsou takétyp generalizované záchvatů , což znamená, že ovlivňuje celou psí tělo. V petit mal záchvatu se postižený pes prostě zhroutí a ztratí vědomí. Nicméně, na rozdíl od grand mal záchvatu , neexistují žádné svalové křeče nebo křeče v průběhu petit mal záchvatu .
Bilance

Psi , kteří trpí ataxie může často ztratí rovnováhu , zejména po náhlé pohyby , jako je otáčení hlavu nebo změně směru při běhu .
chůze

opilý -jako chůze je příznakem psí ataxie . Psi, kteří trpí ataxií budou mít potíže při chůzi a mohou překračovat nohy či klopýtnout , a to i při chůzi v přímém směru .
Nystagmus

nystagmus je stav, při kterém oči škubnutí , a to buď ze strany na stranu , nahoru a dolů , nebo v kruhovém pohybu .
nedostatek koordinace

Canine ataxie mohou také způsobit nedostatek koordinace, která může vyústit v postiženém psa pádu , zakopnutí , zřícení nebo převrácení .
slabost

Svalová slabost , zejména v zadních nohou , je také běžné u psů , kteří trpí ataxií . Při zavedení anti- záchvatové léky , mnoho psů trpí dočasnou slabost nebo úplné ztrátě kontroly zadních nohou . Slabost mohou být mírné až těžké a může zabránit psa z každodenních činností, jako je běh, skákání nebo chůzi. V případě, že slabost je kvůli záchvatu , může majitel očekávat sílu vrátit během několika dnů až několika týdnů po epileptickém záchvatu .

Copyright © www.421948.com