Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jaké jsou příznaky psí městnavého srdečního selhání ?

Canine městnavé srdeční selhání je obvykleonemocnění starších psů . Kdyžzačne selhání srdce , mnoho systémů jsou zapojeny . Vědět, co hledat v vašeho domácího mazlíčka.
Definice

Když srdce psí ztrácí schopnost efektivně pumpovat , budou ledviny reagovat zadržování vody a sodíku . To může způsobit nahromadění tekutiny (tj přetížení ) v tkáních končetin psa , plic a dalších orgánů a tělesných systémů.
Způsobuje

Srdeční selhání u psů, obvykle se vyvíjí postupně . Je to obvykledůsledkem selhání srdeční chlopně , aby se těsně . Když nastane tento porucha srdeční chlopně ,srdeční táhne přizpůsobit více krve k čerpání v celém těle a setkat kyslíku a živin potřeby těla . Tento strečink vede k oslabení a tenké srdečního svalu , aneschopnost efektivně pumpovat krev .
Časné příznaky Spojené

Můžete vidět jen zřídka městnavého srdečního selhání u psů mladších 5 . první viditelné příznaky patří nechutenství , letargie, nadměrné funění , úzkost a hubnutí.
pozdní fázi příznaky

Když se tělo už nemůže nastavit ( přes rychlejší nebo silnější tlukot srdce ) , váš pes by se mohla zhroutit , slintat nebo mají modrošedý jazyk. Mezi další příznaky patří dušnost , nadměrné kašel , mdloby a otoky končetin či břicha , protože tekutiny nahromadění .
Diagnóza

Dávejte pozor na případné změny v chování psa . Pokud váš pes vykazuje změny v chování nebo některý z výše uvedených příznaků , naplánovat návštěvu veterináře. Váš veterinární lékař bude pravděpodobně naplánovat rentgenových snímků hrudníku , krevní testy , hrudníku poslechem a elektrokardiogram ( EKG ) .
Prognóza

Městnavé srdeční selhání jevýsledkem mnoha let srdečního selhání . Existuje jen málo , co můžete udělat kromě stravy zpomalit postup tohoto onemocnění . Nicméně, můžete léčit následky srdečního selhání s různými léky , a aby zbývající roky svého psa dobře.

Copyright © www.421948.com