Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Je Frontline Flea medicína bezpečné ?

Váš pes má blechy a váš veterinář doporučil Frontline Plus. On říká, že to zabije blechy na Fido do 24 hodin. Vaše otázka je : Je to bezpečné Spojené Vlastnosti

Frontline Plus jekapalina bleší ošetření , které použijete na kůži mezi lopatkami vašeho domácího mazlíčka jednou za měsíc ? . Je tu psí Frontline ( dávkovat podle hmotnosti ) a kočičí Frontline .
Používá

Frontline Plus je schválena pro štěňata a koťata 8 týdnů věku a starších . Lze jej použít na těhotné , kojící a plemenných zvířat
Funkce

Frontline Plus má dvě chemické látky : . Fipronil , rychle zabít dospělé blechy , a ( S ) - methoprene ,růstu hmyzu regulátor, který zabraňuje bleší vajíčka z násadových a další etapy z rozvojových .
Varování

Fipronil je klasifikován agenturou pro ochranu životního prostředí jako možný karcinogen . Zvířata s citlivostí může vyvolat kožní podráždění ( většinou dočasné) . U lidí , Frontline Plus může dráždit oči a kůži , když je ještě mokré . Pokud váš mazlíček je na jiné léky , je geriatrické nebo má jiné zdravotní problémy , poraďte se se svým veterinárním lékařem , aby zjistil, jestli je to bezpečné pro použití Frontline . A Frontline pro psy by nikdy neměly být používány u koček , a naopak.
Bottom Line

Frontline Plus poskytuje účinnou kontrolu blechy . Nežádoucí účinky jsou vzácné a obvykle mírné a dočasné. Je považován za bezpečný pro zvířata při použití v souladu s pokyny na štítku.

Copyright © www.421948.com