Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Ledvinové kameny příznaky u psů

ledvinové kameny, a za předpokladu, že je také nazýván ledvinové kameny nebo ledvinových kamenů , vyplývá z rozšíření krystalů vytvořených v ledvinách . V závislosti na velikosti, umístění , počtu a pohybu kamenů , můžepes zůstat asymptomatická ( žádné příznaky ), nebo zobrazovat různé symptomů svědčících o nemoci.
Opakující se infekce

Opakované diagnózy infekce močového měchýře může uveďte další psí zdravotní problémy. Přítomnost ledvinových kamenů může mít za následek infekce močového měchýře , které jsou obtížně léčitelné a často opakovat krátce po úspěšné léčbě .


Močení vzory

Změny v močení vzorů může indikovat přítomnost ledvin nebo kameny v močovém měchýři . Náhlý pokles nebo zvýšení močení , bolestí a snažil se močit nebo krev v moči může znamenat ledvinový kámen se přestěhoval , nebo se snaží projít . - Trhání nebo blokování ureter
chování

Normálně dům -cvičil psi mohou náhle močit v domě v neobvyklých místech , jako je koupelna , vana, dlaždice nebo jiných chladnějších místech. Psi mohou také vykazovat známky neklidu , nepohodlí nebo deprese.
Zvracení

Bolest břicha , koliky a zvracení může vést s přítomností nebo procházení ledvinových kamenů . Chuť k jídlu Psí může také snížit , a normální Stravovací návyky může být přerušen.
Asymptomatický

Příznaky ledvinové kameny u psů nemusí být přítomen a bude vidět pouze v případě pokusu o kameny projít do močového měchýře přes močovody .

Copyright © www.421948.com