Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Pes zdraví

Domácí Prevence Heartworm

Příchod jara znamená mnoho věcí , včetně začátku heartworm sezóny. Heartworms , Vlasovec psí , jsou parazitické hlístice , které se šíří prostřednictvím nakažených komárů . Larvy dirofilárií bude cestovat k srdci vašeho psa nebo kočky , a asi šest měsíců po infekci , začne blokovat průtok krve směrem do plic , což může zabít vašeho domácího mazlíčka. Existují preventivní opatření můžete učinit doma , aby se zabránilo šíření heartworm .
Zdravý imunitní systém

Zabránění Heartworm tím, že drží svého psa nebo kočky imunitní systém fungující stejně jako je to možné. Začněte tím, že krmení vašeho domácího mazlíčka dobře vyváženou stravu . Kupte si vysoce kvalitní potraviny, které jsou bohaté na vitamíny , minerály a další živiny. Můžete také dát vašeho domácího mazlíčka doplňky, včetně vitamínu C a zinku. Vitamin C je přírodní antibakteriální a antivirové agent, který také zvyšuje odolnost domácího mazlíčka vůči nemoci. Zinek pomáhá podporovat tvorbu bílých krvinek a pomáhá rány lépe hojí . Denní cvičení je také důležité pro funkci imunitního systému .
Česnek

Komáři a jiný hmyz přirozeně odrazil od česneku. Můžete krmit svého psa česneku denně držet stranou Heartworm nakažených komárů . Psi, kteří váží více než 50 liber by měla být 2 lžičky česneku denně. Menší psi mohou mít více než 1/2 čajové lžičky denně. Nadměrné množství česneku může být potenciálně nebezpečné pro psy , takže se poraďte s veterinářem o této léčbě . Česnek by nikdy neměl být podáván kočkám , protože mají přirozenou citlivost k němu .
Přírodní repelent proti komárům

Jakmile začne komáří sezóně, můžete vyrobit přírodní repelent proti komárům doma přidáním pár kapek éterických olejů buď levandule , máta peprná , citrusové oleje nebo tea tree asi 10 uncí vody . Spray směs na vašeho domácího mazlíčka pokaždé, když opustí domov udržet komáry na uzdě.
Antiparazitární Byliny Spojené

Existuje několik anti- parazitní byliny , které mohou být uvedeny v dodatku formulář pro vašeho domácího mazlíčka na začátku nebo na komáří sezóně , nebo pokud máte pocit, váš mazlíček byl vystaven na komáry . Mezi ně patří máta peprná bylina , ořešák černý , pelyňku a pelyněk . Před pokusem o tuto preventivní opatření Obraťte se na svého veterinárního lékaře .

Copyright © cs.xzhbc.com