Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Přírodní domácí Flea Killer pro Outside

Pokud máte spoustu blech ve vašem dvoře , které se zdají být , aby jejich cestu na vaše domácí mazlíčky a do svého domu , možná budete mít zájem dozvědět se , jak se jich zbavit na " zem nula. " Můžete také chtít vědět, nejlepší přírodní , domácí bleší vrahy , takže nemusíte mít strach o nebezpečné látky na vašem trávníku.
Vnější

Jeden přírodní bleší odpuzující jebylina s názvem Pennyroyal . " Pokud jej zasadit ve vašem dvoře , můžete odstranit vaše bleší problém. Další možností je posypeme asi 20 Mule Team Borax Mýdlo na trávu všude tam, kde máte napadením blechami . Cedar štěpky také působit jako bariéra , aby blechy od psa domy, lůžkoviny a další oblasti , kde se pes může být venku. Kromě toho , eukalyptové listy , které lze zakoupit v obchodech se zdravou výživou , velkých řemeslných obchody nebo on-line , funguje dobře pro odrazování od blech . můžete také zvážit použití háďátka , mikroskopické červy jíst larvy blech .

Pokud jste vy nebo vaši rodinní příslušníci chodit ven , sprej Avon Skin Takže Soft Bath Oil Spray na nohy a chodidla udržet blechy pryč a odradit od kousání vás .
< br > Spojené lázně

Aby se zabránilo blechy , koupat se vaše domácí mazlíčky ve směsi s teplou vodou a Dawn citrusovém Tekuté mýdlo . Po koupeli použijte bleší hřeben na vašeho domácího mazlíčka. Pokud nemáte čas vykoupat svého psa hned , když jste poprvé všimnete problém blechy , můžete třít některé éterické oleje , jako lemongrass , levandule a citronellu na vašeho domácího mazlíčka. Kromě toho, že nám pomáháte udržovat blechy pryč, tyto oleje také pomůže uklidnit kůži Vašeho psa .

Stačí si uvědomit, že éterické oleje by neměly být používány u koček , protože nejsou schopni účinně metabolizovat tyto bylinné přípravky . Jako kočky mají takovou tenkou , citlivou pokožku , absorbují éterických olejů do jejich krevního řečiště velmi rychle a snadno dostat toxické dávky.
Dietní

Pokud je vaše kočka nebo pes je náchylný k blechy , může to znamenat, že nejsou tak zdravé, jak by měly být. Stejně jako někteří lidé jsou více pravděpodobné, že je pokousán komáry , některá zvířata jsou více pravděpodobně mají blechy . Většinou jsou to ti se slabými imunitním systémem , které mají největší problémy , a tak se chcete ujistit, že vaše domácí zvířata jsou zdravá , jak je to možné, a který začíná tím, že zajistí , že jsou stále všechny živiny , které potřebují. Protože mnoho komerčních krmiv obsahuje sporné přísady a konzervační látky , budete chtít, aby zvážila krmení svévysoce kvalitní , přírodní strava zvířat.

Také byste měli být vědomi toho, že blechy se fakt nemají rádi chuť česneku nebo kvasnice, takže můžete kombinovat tyto do vašeho psa potravin napomoci tomu, aby jeho krev chuť špatné blechy . Majitelé kočky by neměli krmit své mazlíčky syrového česneku , cibule , šalotka nebo pažitka , protože to může vést k poškození kočičí červené krvinky . Nicméně, můžete krmit lžičku pivovarských kvasnic , aby vaše kočka každý den odradit blechy . Pokud máte velkého psa , budete chtít, 1 tbls . z pivovarské kvasnice spolu s česnekem míchat do jeho jídla denně. Stačí si uvědomit, že někteří psi jsou citlivé a mohou vyvinout kožní alergie . Vedle česneku a kvasinek , čímž 1 lžička . z jablečného octa v vašeho domácího mazlíčka pitné vody může přispět k posílení imunitního systému. Také , B1 ( thiamin ), může býtúčinným doplňkem pro vašeho domácího mazlíčka , ale poraďte se se svým veterinářem určit, kolik B1 by bylo vhodné v závislosti na velikosti Vašeho zvířete .

Copyright © www.421948.com