Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak zabránit krvácení z důvodu nízký počet krevních destiček u psů

nízký počet krevních destiček u psů může být způsobena různými problémy. Podle Dr. Mike Richards , DVM , nejčastější příčiny nízký počet krevních destiček jsou imunní zprostředkované trombocytopenie nebo klíšťové nemoci , jako ehrlichiosis . Jedním z největších rizik pro psy s nízkou destiček je závažné krvácení . Jako pet vlastníka , je zde několik věcí, které můžete udělat, aby pomohla zabránit nadměrnému krvácení do vašeho psa.
, Co budete potřebovat : Přístupový k veterináři
kleci

Soft pelíšek
Návod
1

Vezměte svého psa k veterináři na prvním náznaku tvorbě modřin nebo krvácení . Podívejte se na kůži, dásně a bělma očí vašeho psa malé , červené skvrny . Zkontrolujte také, zda svého psa na modřiny. Pouze veterinární lékař může správně diagnostikovat nízký počet krevních destiček a základní příčiny .
2

Spravovat všechny léky předepsané veterinárním lékařem. Požádejte lékaře, aby vás vzdělávat na správné způsoby, jak spravovat tyto léky . Kortikosteroidy zabránit imunitní systém psa od zničení destiček . Antibiotika , zejména tetracykliny , léčit bakteriální Rickettsia nalézt v klíšťaty přenášených nemocí, jako jsou ehrlichiosis nebo Rocky Mountain skvrnitý tyfus .
3

Poraďte se se svým veterinárním lékařem výhody transfuzi pro vašeho psa . Transfuze nezvýší psa počtu krevních destiček po dlouhou dobu. Nicméně, oni jsou prospěšné pro psy s anémií před ztrátou krve.
4

uzavřete svého psa doma , když je léčen pro nízký počet krevních destiček . Umístěte měkký, pohodlný pelíšek v kleci . Crate váš pes , když nejste doma a podporovat spoustu odpočinku. Mějte svého psa v klidu. Pokud se objeví jakékoli příznaky modřin nebo krvácení , obraťte se na svého veterinárního lékaře okamžitě.
5

Plán sledování schůzky s vaším veterinárním lékařem. Je třeba pravidelně kontrolovat , někdy i na denní bázi psi s nízkou destiček. Sledování změn v psí počtu krevních destiček může pomoci veterináři určit správný způsob, jak léčit stav vašeho psa .

Copyright © www.421948.com