Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Polyethylenglykol Léčba pro psy

Polyethylenglykol byl použit v pokusech k léčbě poranění míchy u psů . To je ještě v experimentálních fází , takže není FDA schválil produkt pro použití veterináře .
Význam

Od roku 2004 Centrum pro výzkum ochrnutí Purdue univerzity byla vedoucí studie navliv polyethylenglykolu u psů , v naději, že léčení míchy a mozku zranění u lidí.
Funkce

poranění páteře může dojít k poškození nervových buněk , což může vést k paralýze . Polyethylenglykol léčí poškození utěsněním roztržky v nervových buňkách , než zemřou.
Výsledky testu

Podle výzkumu Purdue University, asi 75% psích testovaných osob reagoval velmi dobře na léčbu polyethylen glykolu . Dokonce i psi se k trvalému poškození páteře došlo ke zlepšení .
Úvahy Spojené

Pro dosažení nejlepších výsledků , polyethylenglykol musí být aplikován přímo do postižené tkáně do 72 hodin od poranění páteře , Psi s poraněním mozku , musí se léčil z polyethylenu během dvou až čtyř hodin.
Časový rámec

Většina psů léčených v experimentech prováděných Purdue University vykazovala známky zlepšení do pěti dny , zatímco 68% psů byli schopni se pohybovat do dvou týdnů.

Copyright © www.421948.com