Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jsou slunečnicová semena Nebezpečné pro štěně ?

Slunečnice vznikla v Americe. Mají nonoil , nebo cukroví, semeno a konzumují lidé , ptáci , volně žijící zvířata a ostatní zvířata . Mnoho psů baví jíst slunečnicová semínka s nebo bez skořápky .
Dostupných forem

Slunečnicová semena mají trup a vnitřní jádro . Oni jsou obvykle prodávány s trupem , i kdyžskořápky jádro může být také koupit.
Kernel

Jádro semen slunečnice je netoxický . Velká množství mohou dát své štěně průjem a střevní utrpení v důsledku vysokého obsahu tuku.
Trupu
Slunečnicová semínka jsou běžné v divoký pták - potravinářských osiv .

Trup slunečnice je toxin, který zabíjí jiné rostliny . Tato vlastnost se nazývá Alelopatie . Trup není toxický pro lidi , psy , ptáky a jiné zvířata. Nicméně, trup může obsahovat toxiny pesticidů
Výzkum

Výzkum, vývoj , včetně Texas A & . M University , College of Veterinary Medicine, prokázala, že slunečnicová semínka zlepšit psí kůži a srst. Mnoho výrobců dog food patří slunečnicová semínka v jejich jídlo a dárky.
Opatření

Ujistěte se, že zdroje semen , aby se zabránilo kontaminaci pesticidy , nebo koupit vyloupaná semena. Omezit množství semen štěně žere . Dávejte si pozor na jakékoli neobvyklé reakce.

Copyright © www.421948.com