Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Léky pro psy s hot spots

hot spots je běžný termín používaný pro akutní vlhké dermatitidy , zánětlivého stavu kůže u psů. Horká místa jsou obvykle varují , bolestivé a vlhké skvrny na kůži, které se mohou objevit kdekoliv na těle psa , v souladu s " Dog majitele Home veterinární Handbook " od veterináře Liisa D. Carlson a lékař James M. Giffin .
Akutní vlhký dermatitida ( Hot Spots )

Psi s rizikem horké skvrny mají tlusté vrstvy . Horká místa může dojít před ubývání kdyžmrtvé kůže a mrtvé vlasy jsou stále v kontaktu s pokožkou , podle Carlson a Giffin . Horké skvrny mohou být způsobena parazity jako jsou blechy a roztoči , nebo nedostatkem péče, ušní infekce a kožní onemocnění . Hot spot je obvykle kolem jedno-čtyřiin. velký a má páchnoucí vůni. Vzhledem k tomu, hot spots jsou bolestivé pro psa , měly by být postaráno okamžitě.
Léčba protokol

Kontaktujte veterináře pro počáteční ošetření , protože protože ty jsou bolestivé rány . Pro pozdější domácí ošetření , čištění rány pomocí Betadine roztok nebo šampon Nolvasan . Po kůži zaschne , aplikujte antibiotický krém . Alžbětinské obojek by měly být použity , aby se zabránilo psa olizovat ránu , zatímco je hojení .
Průběhu prodejné léky

Gimborn medikovaných Hot Spot krém je léčivá pleťová voda které mohou být použity pro uklidnění horkých míst . Nepoužívejte tento lék po dobu delší než tři dny v řadě bez souhlasu veterinárního lékaře. Další léky ve formě spreje je Tomlyn Allercaine Hot Spot sprej pro psy .
Přes pult šampony

Oatmeal šampon může být použit na horké skvrny , jak může veterinář Nejlepší Itch Relief Hot Spot šampon pro psy a kočky . Oatmeal šampon může být použit pro běžné koupele , ale šampony určené pro hot spot úlevy by měly být použity pouze v případě, horké skvrny , jsou evidentní.


PREVENCE hot spots

Tyto body mohou být zabráněno pravidelnou péče, včetně denní kartáčování a pravidelné koupání. Pokud se hot spots návratu, přes pravidelné grooming a jiné způsoby léčby , mít váš veterinář zkontrolovat psa alergie.

Copyright © www.421948.com