Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Alternativní medicína pro psy

Každý alternativní medicína , která se praktikuje u lidí byl pravděpodobně upraven pro použití u psů . Podmínky doplňkové terapie a celostní medicíny může být také použita v odkazu na alternativní medicíny .
Terapie

Alternativní terapie se můžete podívat na pomoci svého psa patří acutherapy , chiropraxe , masážní terapii, fyzioterapii a aktivační bod terapie . Acutherapy zahrnuje akupunktura ( vyvíjení tlaku na body na těle , obvykle s jehlou ) , akupresurní ( působením tlaku na místech s prsty ) , moxibustion ( hořící zvláštní bylinu podle bodu a ) aquapuncture ( vstřikování roztoku do bodu ) , Smyslem všech těchto acutherapies je opravit toky energií v těle psa.

Chiropraxe je praxe manipulace s částí těla opravit problémy . V masážní terapie ,terapeut používá ruce k práci svaly psa ke zlepšení svalů sebe a krevní oběh psa . Fyzioterapeut používá neinvazivní techniky jiné než chiropraxe pomoci psům zotavit ze zranění .

Terapeut se rozhodnete pracovat s by měl být schopen vám ukázat techniky, které můžete použít doma, na pomoc svého psa sami, ale to pravděpodobně nebude schopen nahradit pravidelné návštěvy s terapeutem .

Váš veterinární lékař může být schopen provádět tyto terapie nebo mohou poskytnout vám doporučení. Pokud ne,Original Dog Bible doporučuje, aby se terapeut si vyberete mít odpovídající licencí. Například ,chiropraktik by měl mít doktor chiropraxe a masážní terapeut by měl mít absolvent z programu masážní terapie .
Bylinky a Nutraceuticals

Pokud si chcete vyzkoušet bylinnou medicínu nebo nutraceuticals ( doplňky stravy ) , práce s veterinářem , aby se rozhodnutí o tom, co váš pes by měl mít . Dokonce i byliny a doplňky mohou být toxické , mají vedlejší účinky, nebo mají špatné interakce s jinými doplňky stravy nebo léky na předpis. Také by neměl dát své psy na jakýchkoliv bylin a doplňků, jen proto, žestudie zjistila , že je "dobré" pro psy . Byliny a doplňky nejsou upraveny každé organizaci , tak výzkum jakékoliv značky můžete zkusit před nákupem , protože kvalita se liší . Dávkování na obalu nemusí odpovídat doporučených terapeutických dávkách od výzkumných pracovníků.

Copyright © www.421948.com