Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Přírodní Antikoncepce pro psy

Možná budete chtít chovat psa , ale možná si nejste zcela hotov . Antikoncepce pro psy není tak dobře zavedená , jak je pro člověka , protože majitelé domácích zvířat mají tendenci spoléhat se na spay operaci , aby jejich pes štěně bez . Existují psí antikoncepce na trhu , alepouze účinnou kontrolu přirozený porod pro vašeho psa je abstinence .
Říje cyklus

V závislosti na své plemeno, vzrůst a zdraví , váš pes přijde do říje každých šest měsíce . Jestli jemenší pes , může se vyskytnout tři tepelných cyklů za rok , ve srovnání s obří plemeno psa, který jde do tepla každých 12 až 18 měsíců. V průměru budepes zůstane v teple 2 až 3 týdny a protože spermie mohou přežít ve svém reprodukčním traktu po dobu jednoho týdne , může si představit kdykoli během jejího říje .
Efektivní, ale ne Natural

Existuje několik možností, jak zabránit těhotenství u psů . Spaying je nejvíce populární metoda , ale je to trvalý , což není přitažlivý , pokud chcete chovat psa . Existují psí antikoncepce , k dispozici ve formě tablet nebo injekční formě , které zkracují nebo brání říje cyklu psa . Nicméně, psí antikoncepce jsou obecně používány v krátkodobém horizontu , protože přicházejí s řadou rizik. Stejně tak , pokud hledáte pro metodu přirozené kontroly početí pro vašeho psa , tyto léky , jako je mibolerone , nejsou považovány za & quot; přírodní & quot; antikoncepce .
Ochranné kalhoty

Pokud jste dobrodružné typu a přemýšlel, jak by se vaše štěně vypadat v páru spodního prádla , můžete zkusit jednu z mnoho pejsek pleny nebo britches na trhu za účelem ochrany vašeho dívčí ctnost. Problém s plenky je často spadne psa , ale pokud jste schopni udržet je na štěně , bude jí zabránil dělat nepořádek v domě během svého cyklu. Nakonec však , pleny a kalhotky pro psy nejsou spolehlivé prostředky k udržení rozhodný muž nápadníka pryč .
Ona Grounded

Bohužel , neexistuje žádný přirozený zázračnou pilulku , aby vaše pes, který je prokázáno , že je bezpečná a spolehlivá pro prevenci těhotenství. Pokud nemůžete , nebo se ji vykastrovat , jediná věc, kterou musíte udělat, je omezit ji po dobu jejího tepelného cyklu. Jestli se to nenosí plenu , nebo že je schopen získat ze své plenky , je to moudré rozhodnutí , aby ji v prostoru , který se snadno čistí, jako je pokoj s dlažbou . Chování vašeho psa bude pravděpodobně změní , když je v teple . Ona může být více ctižádostivý , ufňukaný a neklidný , přecházel a lapal po dechu , možná jednají agresivně s ostatními domácími zvířaty . Jestli je příliš silný s ostatními domácími zvířaty v domě , možná budete chtít , aby ji izolovat se od nich , nebo bedna ji na část dne . Pokud se nebudete chovat psa , poraďte se se svým veterinářem o svých obavách o spay operaci zjistit, jestli by to mohlo být v pořádku pro vašeho psa.

Copyright © www.421948.com