Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak vytvořit svůj vlastní Pet - Safe Malování

Nejlepší způsob, jak být jisti, jakákoliv barva recept je pet -safe je, aby bylo dítě bezpečný stejně. Pokud plánujete udělat umělecký projekt , který může zahrnovat vašeho domácího mazlíčka buď jsou malované , nebo pomocí umělecký výsledek (napříkladprostírání pro misku psa ), pak byste se měli ujistit , že užívání lak nepoškodí zvíře . Můžete také použít tyto typy barev ozdobit ptáků a hlodavců hračky.
Co budete potřebovat
1 šálek studené vody
1/2 šálku kukuřičného škrobu
1 1/2 lžičky . stolní sůl
1 1/2 lžíce. bílý cukr
hrnec
Vařečka
misky
modré nebo žluté potravinářské barvivo
lžíce pro každou barvu

Návod
1

Mix voda , kukuřičný škrob , stolní soli a cukru v hrnci . Zamíchejte vše dohromady jemně na mírném ohni . Dále vařit a míchá se po dobu 10 minut , dokudsměs nezhoustne .
2

rozdělení směsi do malých misek . Použijte jiný misku pro každou barvu . Pokud provádíte barvy pro použití na hračky ptáka , vyhnout se červené potravinářské barvivo .
3

Vmíchejte dvě nebo tři kapky potravinářského barviva . Pomocí lžíce smíchat ve potravinářského barviva . Použijte méně kapek , aby učinil barvy světlejší a více kapek , aby byly tmavší . Jak jste si míchat ,barva se vychladnout.
4

Začněte malovat. Tato barva může být použita jako fingerpaint , PET barvy (pokud váš veterinář schválí malování svého psa ) , nebo pro malování rohože nebo hračky pro použití v domácí zvířata.

Copyright © www.421948.com