Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak pečovat o starší pes

Může se to zdát jako včera si domů přinesla energetickou štěně a váš život navždy změnil . Nicméně, v letech projít rychle , a jste si všimli, v poslední době váš pes se zpomaluje. Jeho mladistvý dny jsou pryč , ale vaše pouto hlouběji , jak si ceníte vlastní dobře vyškolený , klidný senior mazlíček . Váš pes vás potřebuje víc než kdy jindy teď poskytnout tu nejlepší péči při jeho zlatých let . Spojené Návod
1

Vezměte svého psa na pravidelné veterinární prohlídky. Získání pravidelné lékařské vyšetření je velmi důležité pro starší psy . Jak se stárne , schopnost vašeho psa zahnat infekci klesá , takže je důležité zachytit problémy včas . Starší psi mají sklon k artritidě , obezita, zubní otázky a ztrátou svalové hmoty , podle Americké společnosti pro prevenci krutosti na zvířatech . Váš veterinář posoudí změny ve vašem zvířeti v průběhu času porovnáním laboratorních výsledků a měření hmotnosti. Krevní test baterie stále důležitější odhalit nemoc brzy , stejně jako zajištění vašeho domácího mazlíčka může tolerovat anestezii , pokud je potřeba zuby čistit nebo chirurgický zákrok .
2

Udržujte si zdravou stravu . I když existuje mnoho speciálně formulované starší pes potravin na trhu ,ASPCA radí ujistěte se, že člověk si vyberete nemá méně bílkovin . Výzkum ukázal, že potřeba psí protein nesnižuje s věkem . Starší psi často přibrat bez ohledu na to , jak pečlivě jsou krmena , takžepes čau s méně kalorií než běžné psí žrádlo je nejlepší. Senior strava by měla obsahovat antioxidanty snížitvliv stárnutí. Vitamín E a beta - karoten také posílení imunitního systému . Gama -linolenové kyseliny je dalším důležitým prvkem starší stravy. Tento omega -6 mastných kyselin pomáhá psům udržet zdravé kabáty a kůži.
3

Cvičení svého psa každý den. Pokračujte s běžnými pohybové návyky , ale upravit je pro starší mazlíčka. Kratší procházky jsou lepší, kdyžpes trpí artritidou , ale nevzdávejte se na procházky úplně. Mějte na paměti , že počasí , teplu a chladu může ovlivnitstarší pet více než štěně nebo středního věku psa. Poskytnout dostatek vody a přestávky při cvičení svého psa . Je důležité, aby se váš mazlíček pohybu každý den.
4

Vyhněte se stresu v životě vašeho psa . I když váš pes mohl miloval týdenních výletech jako mladík, může se nyní raději pobyt u starších pet křídla místní pet internátní zařízení , když narazí na silnici. Výlety mohou být stresující pro starší psy Jak návštěv rodinných příslušníků , a to zejména v případě, že mají energický, malé děti. Vedení stres na minimum je důležitá pro vašeho domácího mazlíčka duševního zdraví a imunitní systém. Starší psi najít rutinní a předvídatelnost uklidňující. Pokud se nelze vyhnout stresující události jako dovolenou stran nebo novou rodinu pet Kromě toho , aby vaše starší pet zvláštní pozornost a pocit jistoty.
5

pozorovat změny v chování vašeho psa . Jste se naučili řeč těla vašeho domácího mazlíčka a vtípky chování v průběhu let , a to vám pomůže rychle zaměřit na problémy. Psi , stejně jako lidé , mohou trpět kognitivní dysfunkce podobné demence s přibývajícím věkem . Podívejte se , zda váš mazlíček je náhle strašný každodenních předmětů nebo z aktů zmatený a ztratil ve svém vlastním domě . Dávejte pozor na ztrátu chuti k jídlu , problémy s inkontinencí a problémy vstávání z kterým polohy. Víš, že svého psa nejlépe , a chytání problémy se brzy mohou odvrátit nemoci nebo zmírnění nepohodlí chronických onemocnění .

Copyright © www.421948.com