Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Proč můj pes Chew na kůži ?

Existuje několik možných důvodů, proč může váš pes žvýkat na vlastní kůži. Pro psy , žvýkání je forma poškrábání. Škůdci, jako jsou blechy a klíšťata a další podmínky, jako jsou alergie může vyvolat intenzivní svědění pro vašeho psa . To způsobí, že škrábat a kousat na jejich kůži Identifikace
.

Existuje mnoho důvodů , proč jsou psi žvýkat na své kůži . Identifikace problému jedůležitým krokem v léčbě vašeho domácího mazlíčka. Blechy, klíšťata a ostatní vnější parazity jsou snadno diagnostikována . Pokud zjistíte, žádný z těchto pachatelů , váš pes může potřebovat výlet do veterináře zkontrolovat případné alergie.


Blechy

Velmi často , blechy jsou na vině , když žvýkací pamlsky pro psy , Bez správné prevenci blech , blechy kousnout a způsobit svědění. Psi často kousat na kůži , kdebleší kousnutí právě je. Když se to stane,svědění by měl odejít v krátké době .
Alergie

Psi , stejně jako jejich majitelé, může mít alergii. Ve skutečnosti mohou sdílet některé stejné alergií . Ty mohou být v rozsahu odběžné , jako je mýdlo a pylových alergií , naneobvyklé , takové trávy nebo slunečnímu záření. Potravinové alergie může také ovlivnit váš pes .
Kožní problémy

Někteří psi prostě mají sklon k suché svědění kůže . V ostatních případech , je-lipes přijít do styku s škumpa jedovatá nebo jiné toxické rostliny , její pleť bude reagovat . Žvýkání přináší určitou úlevu a pomáhá ji poškrábat svědění. Slin , které doprovází žvýkání dá nějakou dočasnou vlhkost v kůži.
Úzkost

Někdy se psi žvýkat jen proto, že jenervózní zvyk , stejně jako osoba, žvýkací nehty . To by mohlo být způsobeno libovolný počet příčin, z úzkostí z odloučení k narušení jejich obvyklé pracovní náplně , jako nové dítě v domě , nebo dokonce nuda .
Prevence a řešení

Vzhledem k tomu, že je možné , aby Váš pes neustále jizva její kůži ( přinejmenším ), nebo vážný zdravotní problém ( v nejhorším případě ) , že je to dobrý nápad, aby seveterinář zkontrolovat svého psa najít důvod, proč se žvýká . Většina případů je léčitelná , a vědomím, že jste se snažili , aby se jí více pohodlí je určitě stojí za to.

Copyright © www.421948.com