Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jaké jsou pro psy Plicní červi ?

Plicní červi u psů jsou velmi vzácné . Malé červi žijí v respiračním traktu , konkrétně v konkrecí v průdušnici . Tito červi způsobit symptomy, které se pohybují od kašle na dokončení respirační selhání . Psi nakazit požitím sliny nebo výkaly jiného infikovaného zvířete. Infekce je často jen po diagnostikovánakolo antibiotik nepodařilo léčit příznaky . Většina psů se úplně uzdraví, s léčbou . Největším rizikem je sekundární infekce způsobené larvami krmení . Spojené Typy

Několik typů plicních červů ovlivňují různá zvířata . Typ, který infikují psy je Nematode Filaroides Osleri řádu Strongylida .
Příznaky

Některé běžné příznaky, které psům infikovaným plicní červy expozice jsou kašel a
úbytek na váze , Někdy, když je infekce akutnípes bude krátký dech . Tyto příznaky jsou společné s několika dalšími dýchací potíže dělat diagnostika obtížná.
Sekundárních infekcí

Plicní červi často způsobují sekundární infekce dýchacích cest. Tato infekce může být mnohem nebezpečnější než samotné červy . Jsou-li plicní červi neléčí, mohou způsobit respirační selhání a smrt.
Diagnóza

Tato infekce je velmi vzácné a často je diagnóza stanovena až po antibiotická léčba selhala. Veterinář může kontrolovat fekální mater pro larvy , nebo si bronchiální hlenu skvrnu k potvrzení diagnózy .
Léčba

Léčba se obecně skládá z kola de- Wormer s fenbendazol . < Br /> Antibiotika pro sekundární infekce jsou často podávány také.
Prevence /Solution

Pravidelné ošetřování a de- Wormer může pomoci zabránit infekci . Aby se zabránilo reinfekci ošetřených zvířat hygienické podmínky bydlení je nutností.

Copyright © www.421948.com