Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí doplňky >> 

Jak používat sousto límec

Když se váš mazlíček má zranění nebo prodělal operaci , kousat límce chrání citlivé oblasti kolem zad , ocasu , hrudníku , břicha , genitálií a tlapkami . Vyberte si skus límec , pokud chcete, aby vaše zvířátko mít svobodu pohybu a vidět , aniž by na sobě nepříjemné kužel hanby . Správné dimenzování sousta límce je nezbytné, pokud chcete, aby efektivně pracovat a být pohodlné pro vašeho domácího mazlíčka . Pokyny dovolená 1

Vyberte správnou velikost sousta obojek pro konkrétní kočka nebo pes . Best- fit límec se protáhnout mezi uchem a horní části ramene .
2

Zabalte límec kolem vašeho domácího mazlíčka krku až Snug . Měli byste být schopni umístit prst mezi zvířetem a límce. Chceš to pohodlný , ale ne příliš utaženy .
3

Použijte suchý zip a přezky pro upevnění obojek na místě . Přineste popruh přes pravé rameno , směrem k břišní oblasti , pak se kolem levého ramene . Spona na místě na vrcholu .
4

v případě potřeby Hook vašeho domácího mazlíčka vodítko na háček na horní části límce , . Není třeba , aby si s jejich obvyklým límec , kdyskus límec je na .

Copyright © www.421948.com